Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Metabolizam :(

Kao sto sam naslov govori rijec je o metabolizmu, naime metabolizam mi je uzasno spor i stomak mi bude uzasno napiren, te bih molila cure koje imaju isti problem da mi pomognu, sto koristite, kako rijesavate taj problem? :( Citala sam za kapi Vitkolina, pa me zanima dali je neko od vas to koristio?
2015 05 04
isti problem imam,užasno spor metabolizam... treba piti puno vode (min 1 litra na dan) + vježbanje + zeleni čaj. meni je pomoglo [:smijesi]
2015 05 04
kod mene čaj od đumbira riješi napuhnutost (i problem s prištićima na licu ako se pije svaki dan). u mulleru ga ima od nekih 16 kn, inače ga kupujem u bio&bio za oko 20ak kn.
2015 05 04
tako je, zeleni caj [:zaljubljen]
2015 05 04
mene je spasio zeleni čaj, i to onaj obični u vrećicama i ujutro natašte čaša tople vode s 1 limunom.
2015 05 04
koji zeleni čaj kupujete? ja imam Sir Winston Tea i ništa
2015 05 04
franckov zeleni čaj u filter vrećicama [:smijesi]
2015 05 04
Evergreen marke, ima ga posvuda, u vrećicama, kutija ti je nekih 4-5 kn. Taj je lagani za želudac i može ga se piti i iza 17h (jer neke jače ne preporučaju). U 2 dcl vode ti je dovoljna 1 vrećica.
2015 05 04
Pijem i zeleni caj i imam raznovrsnu ishranu, te vjezbam i zaista mi je spor metabolizam, sad sam uzela neke kapsule pa cu vidjeti kako ce biti. Hvala vam curee [:zaljubljen]
2015 05 04
Puno vode tokom dana, čaša donata mg prije spavanja i uključiti lanene sjemenke (mljevene) u svakodnevnu prehranu! :) Mljevenih ima za uzeti u Konzumima, mislim da je marka Bio Zona ili tako nešto. Žlica u jogurt svaki dan. Ili u juhu. Odlično čiste crijeva, pune su vlakana i jako su zdrave!
2015 05 05
isti problem! [:tuzan]
2015 05 05