Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

o izrabljivanju i slično -.-

Njegova mama mi kaže da ju "svi mi " izrabljujemo i pravimo budalom,i da je dosta toga. Bila sam tamo 7 dana,prala,kuhala,čistila,pomagala oko svega, i na kraju dobijem jezikovu juhu. Ja više nemam niti volje niti želje ići tamo. Pitala sam ga kako može reći da ju ja osobno izrabljujem i pravim budalom, kad se vidimo svakih 3 mjeseca,uvjek donesem neki poklon,pomažem oko svega, a na kraju dobim takav šugavi komentar koji ne zaslužujem, osobito radi toga jer čak nismo ni u braku.On veli - ma tak ona svima - . -.- Meni to nije normalno. Došla sam nakon 7 dana doma, i evo,meni je raj doma! Mene moja mama ne pobira na red,a neko si svašta dozvoljava! [:frustriran] [:frustriran]
2015 05 05
možda je žena u klimakteriju i puca po šavovima,,hormoni itd,,,
2015 05 05
nek puca po čemu hoće, to nije način da s nekim tak postupaš kad ti dođe u kuću, a i nije prvi put, i moja mama kroz svašta prolazi pa se tak ne ponaša prema svojoj snahi
2015 05 05
to su one mame koje ovijek brane sinove, i nijedna nije dovoljno dobra [:jezik] drugi put kad ti kaže da nešto napraviš reci da si tako umorna da si doma nema što ne radila, i tako svaki put.... nikad više joj nemoj ništa pomoći, i malo i ti nju spusti. [:smijesi] to su iskompleksirane žene, i jedino ti preostaje glumiti žrtvu veću nego što ona glumi [:kesi]
2015 05 05
jedan razlog više zašto neću jednog dana zakoračiti pred oltar [:smije]
2015 05 05
wauuuu,.. slicna zena kao moja kineska gosca.. vozila je 800km, zabavljala, trudila se biti dobar domacin da bi me 3. dan napala da sam dosadna i cak me izbacila IZ MOJEGA AUTA da kao moze spavat, a kad sam joj rekla da bude ljubazna jer je sama rekla da ljubaznost cijeni vise od svega nije pricala sa mnom jedan dan, da bi me iduci dan opet zvala na kavu? he?!!? zakljucak: lude babe su na cijeloj planeti zemaljskoj, nisi sama, ima nas puno koji smo hrana vampiricama [:ljut]
2015 05 05
ivana zanimljiva priča [:smijesi] mah svašta si ljudi dozvoljavaju,pogotovo žene! Ja još nikad nisam čula da se neko bunio na neki muški rod, npr na svekra ili na tatu od dečka npr
2015 05 05
budi sretna što je tako malo vidiš,trebala bi ti moja na dva sata i zamrzila bi i ženski i muški svijet [:frustriran]
2015 05 05
malo smijeha [:smijesi] Vozile se snahe i svekrve na ekskurziju. Snahe u jednom busu a svekrve u drugom. Tako u putu bus sa svekrvama sleti s puta i sve svekrve izginu. Sve snahe se raduju samo jedna place. Pitaju je zasto places, a on a im kaze: -Moja je sutros zakasila na autobus
2015 05 05
svi moji su sokirani mojom pricom ja se jos oporavljam jer da sam toliki baksuz da me ovako nesto snadje IAKO snaslo je ovo puno "prijatelja" sa fejsa i stalno mi se u glavi vracaju njene rijeci kako je onaj ovakav onaj onakav i sad ona ide dalje i trazi nove zrtve u cije ce kuce uci i izaci jer smo mi svi govna, a ona je "uspjesna poslovna zena" [:sokiran] ono kad te neko posere, a ti mu se jos ispricavas i onda kad shvatis manipulaciju i osjecas se jadno ona je vec na putu ka drugoj zrtvi a svekrve su takve u 90%, ocito one dobre se ni ne spominje
2015 05 05
@jacica [:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 05
ovaj je za tebe [:hihot] [:hihot] kad idučeg puta oodeš do nje Imala neka žena sina, jedne godine on se oženi se on i dovede snajku u kuću. Prvo jutro piju snaha i svekrva kafu, i svekrva kaže: -Da ti kažem odmah na početku - ja ti tako ujutru ustanem sednem da pijem kafu i ako zakačim karanfil na levo uvo, ne diraj me i ne govori mi ništa jer sam mnogo ljuta i nervozna. Ako je karanfil na desnoj, dobra sam. -A ja ti ujutru ustanem - nastavi snajka - istuširam se, drmnem dve-tri rakije, i jjjjebeee se meni na kojoj ti je strani karanfil!!!
2015 05 05
a komedije
2015 05 05
[:hihot] [:hihot] [:hihot] ovo sam vec cula, ali da.. treba ODMAH djelovati ne cekati dane, mjesece i godine da te gnjeci! (govorim iz vlastitog iskustva) [:smije] pravilo br 1: ne daj da te izbaci iz takta jer onda ONA pobjedjuje, a ONA se zeli igrati [:smije] [:smije] evo meni moja nesto dobacila ja smijesak i dobacila salu i bye bye (zato me neki i mrze jer im ne dam GUSTA da me cijede) - treba se vjezbati godinama! [:hihot]
2015 05 05
ivana082 pošto sam ja jako loša snaha,,,evo još jedan Došli gosti u kuću i kaže svekrva snahi: -"Hajde donesi pršute." Snaha podigne palac u znak odobravanja i kaže: "Važi." Stoji ona, ne donosi pršutu. Ode svekrva i donese. Kaže opet svekrva: - "Hajde donesi onaj sir." Opet snaha diže palac i kaže : -"Važi", ali i dalje stoji na istom mestu. Opet svekrva završi. Svekrva opet:" Donesi čačkalice." Snaha opet isto reaguje. Odoše gosti, pa pita svekrva snahu:"Što mi ti ne doneseš ono nego mi sve palac pokazuješ i govoriš važi?" A snaha odgovara:" Pokazala bi ti ja ovo (podiže srednji prst) nego nisam mogla pred gostima."
2015 05 05
1 2 3