Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

seboreični dermatitis pomoć

imam seboreični dermatitis na licu koji svake godine 'bukne' u 5.mjesecu,užasno je crveno i ludim,ne znam šta da radim više s tim.Može li mi netko preporučiti neku kremu,bilo šta da pomaže... [:place] [:place] [:place]
2015 05 05
Pokusaj sa a-dermom dermalibour. Nije skupa a izvrsna krema. Imas i stranicu kozni problemi,gdje se prodaju kreme za različite kozne probleme koje radi jedan gospodin. Čitala sam n forumu i samo riječi hvale za njegove proizvode koji su isključivo na prirodnoj bazi:)) Konzultiraj se:) ja sam isto naručila za sad tester ako pomogne, kupit cu kremu. Mozes i vratit kremu ako ti ne pase u roku od 15 dana
2015 05 05
Ja se već godinama borim sa dermatitisom i najbolje mi odgovara krema koja ide na recept a zove se -Oranozol-koristim je godinama i ona je najdjelotvornija za mene.Probala sam i neke druge,koje su još samo pogoršale stanje.Najbolje se kloniti-puno slatkog,ljutog ,kiselog,suhomesnatog i prašine.Meni smeta kiselo zelje,izrazito čokolada,šunka i slanine te prašina.Za upalo lice je najbolje skuhati čaj od kamilice i prati lice sa njim,jer ublažava tegobe.Najbolje se ipak posavjetovati sa dermatologom,jer svakoj osobi ne odgovara ista krema.Drago mi je ako sam bar malo pomogla [:sramezljiv]
2015 05 05
ječam liječi hrapavu i grubu kožu te lišajeve. namoči 100g ječma u vodi preko noći,a potom kuhaš jedan sat,mlakom sluzi koju dobiješ umivaš lice i pustiš neko vrijeme da se upije u kožu,nećeš imati problema s tenom. također čaj od hrastove kore je vrlo dobar za lišajeve.
2015 05 05
Aloe First (sprej) od tvrtke Forever Living Products [:smijesi]
2015 05 05
Meni je isto dobra Oronazol krema i sampon i Bioderma DS. Doduse sve je to kratkog vijeka i stalno se dermatitis vraca. [:vrti] a da ne pricam o sminkanju koje mi je nocna mora [:place]
2015 05 05
informiraj se obavezno o Naftalanu-Ivanić lječenje naftom.Baš terapija naftom jedinstvena u svijetu uspješno lječi seboreični dermatitis...i mnoge kronične kožne bolesti.Dolaze na tretmane ljudi iz cjelog svjeta pa kad mogu oni za to potegnit iz Rusije onda je za nas u Hr doći do Ivanića po zdravlje mačji kašalj [:jezik] Navodno je učinkovito i bolje naravno od kortikosteroida.Bilo bi dobro tamo napraviti pregled kod specijalista da on kaže može li se nešto učiniti.Nakon pregleda možeš dobiti i njihovo naftalan ulje koje se koristi prema njihovim uputama.Po potrebi mogu se tamo raditi povremeno tretmani u Ivaniću.Svi kažu da su se preporodili i da jako pomaže.Vrijedi pokušati.
2015 05 05
kelual ds, meni malo uspije pomoci ali dosta pecka kad se nanosi
2015 05 05
Uf borim se s tim otkako znam za sebe. Odlična mi je Beloderm krema, ali preporučljiva je za koristiti 2 puta godišnje jer sadržava svašta. Meni od nje drugi dan nestane. Jedina krema koja mi pomaže, oranozol nažalost ne :( Ako koja ima po ušima, što koristite? Meni ništa za uši ne pomaže, stalno mi se ljuska i mrzim to.
2015 05 05