Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Šta ona zapravo misli i želi ?

Ovako : Meni je 20 godina, a njoj je 18 godina, draga je, [:sokiran] simpatična, nasmješena, ...kad god se sretnemo nasmješi se, zajedno smo išli na neka predavanja u vezi polaganja za higijenski minimun radi posla u ugostiteljstvu,kad nešto na predavanjima izvalim često se nasmije ko fol ja duhovit hahahha, kad zaboravim donjeti olovku ili bilježnicu na predavanja ponudi se da mi posudi opet naravno uz smješak . uglavnom tih predavanja više nema, ali sreo sam je jedne subote u noćnom klubu, bio sam pijan poprilično , prolazim ja kraj nje ona maše i kaže hej bog...ja budala prođem pored samo je pogledam ali ne uzvratim pozdrav, za par minuta opet prođem pored nje i zagrlim je, te pitam jesi mi možda znamo odnekud ? ona onako začuđeno kaže : pa sa predavanja... ja samo kaže eh da ok, i vratim se nazad frendovima, šta je najgore odmah sam je prepoznao čim sam je vidio u klubu, al jebiga alkohol je učinio svoje . - šta njeno smješkanje može značit ? jesu li to nekakvi znakovi da imam zeleno svijetlo ili je ipak u pitanju pristojnost ? - to šta mi se prva javila te noći u klubu, triba li to nešto posebno značit ? ( dosta cura mi veli da će se malo koja ženska prva javit u klubu muškarcu, onako pred društvom ) - nije se uzmaknula kad sam je onako pijan zagrlio...dobar znak ili ? - pišem ovo jer ni sam neznam na čemu sam točno sa tom curom . dakle na prvu poruku isprike preko fejsa radi udesa u klubu nije odgovorila, na drugu poruku isprike je napisala da je sve ok...na treću opet nije odgovorila + odbila je zahtjev za prijateljstvo...šta uopće misli o meni ? koje korake da povučem dalje ?
2015 05 06
navali :D
2015 05 06
Nisam je vidio pola godine...a ne živimo daleko baš jedno od drugog, oko 15 km...
2015 05 06
cek, proslo je pola godine od tog dogadaja??
2015 05 06
Pola godine?? [:boji] a gle ja kad nekog ne prihvatim na fejsu ta mi osoba ili nije poznata ili nije draga [:pospan]
2015 05 06
mislim da od toga nema ništa,,,,,cura skužila na vrime,,,ić ju pijan zagrlit i dat takav kretenski odgovor? [:sokiran] ,,,,ako je nešto i mislila, više ne misli,,,,pametna mala,,,
2015 05 06
Mislim da imas debelo crveno svjetlo..zuto je jos mozda bilo u klubu dok je nisi pozdravio pa se mozda dalo popraviti ali kad si se pravio da je ne poznas uff stari prekrizen si sa svih lista [:sokiran] A vjerojatno se nije izmakla od soka a ne dragosti [:pospan]
2015 05 06
Curi savjetujem da bega od tebe, ti si u ženskom žargonu "kamikaza"
2015 05 06
Jooj,dečko,prvo je ne pozdraviš,pa se praviš frajer (i to još na pijano),pa je pola godine ni ne vidiš ,ma...takvo ponašanje pametnoj curi znači: ili nisi dovoljno zainteresiran,ili imaš nekog u rezervi ili se praviš frajer bez veze.Trebao si reagirati odmah,na njezino smješkanje i ljubaznost,pa...što ispadne.
2015 05 06
[:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] čitam i ne vjerujem.... [:hihot] [:hihot]
2015 05 06
ajme majko [:smije]
2015 05 06
Dragi Kneže Mislave u velikim si problemima!! [:smije] [:smije] [:smije] [slika:5df358b0-c5c0-44a4-99b9-a85f25ef5531] [:smije]
2015 05 06
[:smije] [:smije] Dečec dragi.....blago tebi ak imaš sam takvih problema.... [:hihot] [:hihot]
2015 05 06
.... još jedna od onih provjerenih situacija: pokaži da ti je stalo, odbit će te.....okreni mu leđa, slijedit će te.... [:kesi] kneže.... mislim da ćeš si morat kneginju tražit negdje drugdje....ili se jaaaako dobro potrudit da dobiješ ovu [:smijesi]
2015 05 06
Mislim da si ispucao sve adute u krivom smjeru..e sada ti samo preostaje, da joj napises rucno, onako jedno pokajnicko pismo..sa srcekima..i tako..mislim posto vec pola godine patis!
2015 05 06
1 2