Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Savršena pegla- napokon!!!

...ovo mi je već peta parna postaja od kada traje bračni staž ( i nekoliko običnih peglica) no napokon sam je našla- pametnicu pametnu najdražu na svijetu [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 05 19
savršena je ona koja sama pegla [:smije]
2015 05 19
LeptiricaMo i meni takva treba [:hihot] [:hihot]
2015 05 19
Ja volim peglati ( znam da nas nema puno takvih al eto...za utjehu- ne volim peći kolače, ni ne znam, ni nemam volje [:sramezljiv] )...ali ova me zaista oduševila, a još je bila i na akciji, snižena sa nekih 1900 na 1500kn, na 12 rata, ratica samo 130kn... - ne treba podešavati temperature, sama prepozna tkaninu -mogu je ostaviti na daski za peglanje, ne zalijepi se -nakon 2 minute nepeglanja sama se isključi -stane u nju 2.5 l vode , dovoljno za dva tri puta peglanja u komadu većih hrpetina -nije teška, laka za menevriranje po faldicama i slično... ma morala sam ovo podijeliti sa vama...obožavam je [:zaljubljen] !
2015 05 20
I da- leptiriceMo- kupljena je u Vašem gradu [:smijesi] !
2015 05 20
mamadama,a ja danas idem u Čakovec,dostavim ja Vama usput svoju hrpicu (čitaj oooogromnu hrpicu),a po povratku svratim po nju [:hihot] [:hihot] [:hihot] mislim,kak da vjerujemo da je tak dobra [:smije] malo šale,ali dobra pegla puno znači
2015 05 20