Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

je li sassy voda mit?

Kako nam se ljeto opasno bliži, svi nekako ubrzano radimo na tome da dovedemo liniju u red što prije. Ove godine sam bila malo lijena s vježbanjem pa sad moram kao pravi kampanjac sve nešto na brzaka. Na internetu iz svakog kuta iskaču članci o tzv. sassy vodi, aromatiziranoj vodi (npr. s đumbirom, limunom, peršinom...), koja tobože treba pomoći u skidanju kila. Mene zanimaju vaša iskustva i jel ikome od vas upalilo s time?
2015 05 21
Ja sam pila prošlo ljeto...mislim da bi isti efekt imala i običana voda u toj količini...ja sam iziritirala želudac i dobila gadnu žgaravicu,tako da neću više piti...nije mi valjda odgovaralo...
2015 05 21
Meni je upalilo uz LCHF prehranu. Nije peršin, nego limun izrezan na kriške, menta (može i dvije kesice one za čaj, al bolje sviježa), đumbir i krastavci u dvije litre vode. Da svaki dan piješ dvije litre obične vode ubrzao bi ti se metabolizam, a kamoli kad piješ s dodatkom pročišćavača organizma kao što su gore navedeni sastojci. Detoksira i osvježava u svom slučaju, i užasno je zdrava i jeftina tako da nema smisla ne probati :)
2015 05 21
da da, čula sam da nije za one s osjetljivijim želucem :/ Hm, istina i ja sam razmišljala o tome da bi i obična voda u tim količinama imala isti učinak, ali kad je već hvale na sva usta.. [:smije] Inače, ja sam nekoliko mjeseci pila čaj od vrkute za ginekološke probleme i u tom periodu sam primijetila da se ne debljam makar nisam pretjerano pazila što jedem. Išla sam malo čitati o toj biljci i našla sam da se nekad koristila i kao čaj za mršavljenje.. [:smijesi] Hehe kad zagusti svaka je pomoć dobrodošla
2015 05 22
to je toliko odvratno za piti! đumbir je odvratan,grozno smrdi i jak je. napravila sam si prošlo ljeto,popila jedva 2 gutljaja i bacila. fuj! radije vježbam i kontroliram što jedem [:hihot]
2015 05 22
Đumbir da je odvratan i smrdi [:sokiran] ? Šokirana sam . Mi ga doma pijemo svakodnevno, a koristimo i u kuhanju.
2015 05 22
LCHF prehrana meni zakon, doduse ja ujutro uzmen onaj vakumirani fitness kruh i na to stavim kajganu od jednog jaja uz vodu ili neki vitamin, dalje se drzis kombiniranja meso povrce/salata, isto tako vecera, meduobrok mozes feticu purece sunke ili posnog sira ovisi dali vjezbas , muko moja pridi na drugoga hahaa
2015 05 22
Super su mi genijalni svi preparati za mršavljenje koji dolaze uz upute VAŽNO: Uz ovaj preparat ne smijete jesti slatikše, kruh, šećer, tjesteninu, masnoću. Iza 18 sati samo vodu, a od 14 do 18 jogurt i jabuku. Obavezno piti 4-7 l vode i vježabti dva do tri puta po 30 minuta. Ukoliko se ne pridržavate ovih uputa mi se ograđujemo od učinkovitosti preparat koji je btw potpuno klinički dokazan i neupitno uspješan. U slučaju dodatnih pitanja konzultirajte se sa svojim liječnikom/ljekarnikom!!!
2015 05 22
gitadevi, imam slab želudac i na takve mirise i okuse kao što je đumbir ne reagira baš nabolje [:hihot]
2015 05 22
[:kesi]
2015 05 22
Ajme ovaj opis vodice je super, sigurno je vodica zaslužna za skidanje kila ukoliko se pridržavaš svega navedenog [:smije] [:smije]
2015 05 22
Ima raznih pripravaka i bez đumbira za one kojima đumbir smeta i smrdi. Jabuka narezana na kriške, cimet i malo iscjeđenog limuna je pripravak s vodom koji sam ja koristila [:smijesi] Al naravno, treba voditi brigu i o prehrani. Badava sve te vodice i pripravci ako se s hranom pretjeruje, pogotovo lošom hranom [:kesi]
2015 05 22
meni je krastavac u vodi s limunom i mentom vrh za detoks i čišćenje tijela. a sad,jel topi salo....nema topljenja sala bez vježbanja i regulacije prehrane [:smijesi]
2015 05 22
ja si svako jutro izmiksam bananu, jogurt i zobene, i dodam malo cimeta. Samo, te zobene pošto su cjelovite žitarice trebale bi te kao održati sitom dulje nego neka druga hrana (npr krafna), ali ja sam sat ipo nakon doručka mrtva gladna. Fitness kruh sam bila jela neko vrijeme, trebalo mi je malo da se naviknem na okus ali kad sam se navikla, par mjeseci nakon sam uzela obični i baš mi je teško pao na želudac. Baš mi je žao što sam izgubila te neke zdrave navike... ali kad su meni oči gladne više nego želudac [:smije]
2015 05 22
same here [:smije]
2015 05 22
1 2