Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Koja je svrha negativne ocjene?

Čemu služi negativna povratna, ako su dopuštene osvetničke negativne? Naime, naručivala sam štikle od jedne korisnice, došle su mi broj veće, tražila sam ponovnu razmjenu jer je lagala u opisu artikla, ona je naravno odbila i k tome bila vrlo bezobrazna (dakako da ništa nije prošlo bez uvlačenja sestre i mame u priču) . Ostavila sam joj negativnu, a ona mi je vratila osvetničku s argumentom 'neodlučan kupac'... a ja pošteno platila njen bezobrazluk. [:ljut] Ugl, i javim se adminu da to riješi... i kaže mi (nakon skoro mjesec dana) 'ako je došlo do suradnje, ne mogu brisati negativne'... znači, sasvim je u redu na krpicama pogrešno oglašavati artikl i još nekome ostavljati negativne jer mu se ne sviđaju tvoje pogreške? Što da ja sad radim? Ta korisnica uostalom koristi i krive tagove, slike s interneta itd... a admin ne reagira ni na prijave njenih artikala.... Ispada da se ovdje više isplati ne biti pošten [:znoji]
2015 05 22
Jer ti se ne sviđaju njegove pogreške* krivo se izrazih
2015 05 22
Bože, kakva glupost, trebalo bi ti obrisati negativnu, nije ni čudo što cure ne žele ostavljati negativne, baš zbog toga da ne dobiju osvetničku...I onda netko drugi naleti na budalu [:vrti] [:vrti]
2015 05 22
Nije uredu stvarno ako je rekla da je 39 a piše na njima 40, onda je ona kriva i admin ti TREBA izbrisati negativnu. [:smijesi]
2015 05 22
Kaže da je od prije poznato da se to ne radi -.- A na forumu su mi sve cure rekle da se javim i da će obrisat... i neke su rekle da su njima i bile obrisane...
2015 05 22
Ma svima je brisao u takvim situacijama, ne znam kaj sad izmišlja...
2015 05 22
I ja se slažem da ti treba izbrisati negativnu, stvarno nije u redu [:vrti]
2015 05 22
mislim stvarno,sad je i to dozvoljeno,netko te dobrano prevesla a ti više ni negativnu nesmiješ ostavit kao upozorenje drugima..,baš žalosno na što su spale krpice [:vrti]
2015 05 22
to je osvetnička povratna,nije u redu [:vrti] [:vrti]
2015 05 22
Ja sam do sada imala samo jednu lošu suradnju, bila je riječ o zamjeni...dobila sam ofucanu sivu majicu zašivenu crnim koncem što se vidi iz aviona, opisanu kao jako očuvanu. Prodavačica se pravdala da kao nije to vidjela i da ju je ona tako dobila isto na zamjeni. Rekla sam joj da to nije razlog da šalje drugima smeće, ali negativnu nisam ostavila...zašto? E pa upravo iz tih razloga [:ljut]
2015 05 22
Koja glupost [:vrti] ..tocno da ne povjerujes! Eto hvalevrijedne adminke koja zna i radi svoj posao, sram je bilo! Ista stvar da ja kupim artikal,uplatim novac...prodavac ne posalje artikal, i zalijepi mi negativnu! Ispada da je i to dozvoljeno...jer doslo je do suradnje! [:boji] Sramota za adminku, sta izvodi!
2015 05 22
meri, to je sad svima izlika,da su kupili ili dobili na zamjeni u takvom stanju...
2015 05 22
Katastrofa , moraš se bojati osvete i na krpicama!! [:sokiran] [:place] [:vrti]
2015 05 22
Također sam pred par tj. kupila štikle..receno mi je da su br 39. A eto ispalo da su vece. jbg necu sad ubijat nekoga. Sama sam kriva [:frustriran] [:znoji]
2015 05 22
ma kaj se brineš...nije bitno kaj piše, nego tko piše----- tako da... ako vidim nekoga sa recimo 100 povratnih, a postotkom od recimo 98%, odmah idem gledati u čemu je bio problem, ali glavnu ulogu u odluci dal ću s tom osobom surađivati ima uvid u to tko je zapravo taj komentar napisao.... pa kad otvorim korisnicu koja ima 75% pozitive, odmah znam na čemu sam.... [:smijesi]
2015 05 22
1 2 3