Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Zubar- karijes i bol

U srijedu mi je zubar stavio nekakav bijeli lijek na mjesto koje je izbusio prije par tjedana zbog karijesa. E sad, do sada sam imala 2 lijeka i sve je bilo ok ali ovaj me 2 dana užasno boli. Lijek je bijel, izgleda kao neki cement lol. Zanima me, treba li to tako biti ili da otrčim zubaru dok još radi? Trenutno me ne boli jer sam pod Brufenom ali ne zadugo. Nadam se da netko ima slično ili isto iskustvo? [:ljut] [:place] [:vrti]
2015 05 22
Upravo imam i ja takav u zubu i boli me onako lagano, ali kad jedem nešto tvrdo, katastrofa ako pogodim taj zub [:ljut] [:ljut] Ako baš ne možeš izdržati, bilo bi bolje da se javiš zubaru, jer mislim da ne smije baš tako jako boljeti, velim, mene boli samo ako tvrdo zagrizem na taj zub, a idem uskoro da mi stavi pravu plombu
2015 05 22
meni obicno kazu da steriliziram iglicu ili nesto pa da ga isceprkam van ako me toliko boli da ni tablete ne pomazu, i da odmah dodjem kod njih po novi......pij brufene ujutro , podne i navecer, ako te od njih ne boli, i ako ti iduci pregled nije daleko.... tako meni barem moja kaze.....
2015 05 22
Poslusaj raven,takodjer,izvadi to van...
2015 05 22
Čekam da me ponovno zaboli, ali mali vrag sad neće. Inace mi je pregled zakazan tek za 9 dana, pa si sve mislim da će prestati. [:znoji]
2015 05 22
a vidi, ja sam stavljala par plombi i bolio me taj lijek, ali ono... brufen i prodje .... zadnji put ja rokam tablete, ono boli da mozak pulsira.... i ja malo iglicu u jod i alkohol i van s tim.... momentalno olaksanje..... otisla zubarki drugi dan, ona mi stavila novi lijek i bilo sve ok.... s tim da sam ja imala nesto od nje za ispiranje usta, pa sam s tim grgljala dok sam to izvadila van, da mi se slucajno ne upali jos vise
2015 05 22