Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

drage moje cure imam molbu...:)

drage moje eto kao sto piše u naslovu... :) Molila bi cure ,, majke .. žene.. bake.. ko god ima ili zna da ima neko .. domaću.. kućnu za kućne potrebštine ENDLERICU......po niskoj cijeni i da je ispravna.. ja bi hitno trebala... :( ne industrijsku... nego onu što se stavlja na stol... prenosnu.. kako se još kaže... bila bi jako zahvalana da mi neko neku info.. da... [:smijesi] hvala vam..... [:smijesi]
2015 05 24
kućnu verziju [:smije] Ja sam svoju našla na njuškalu, cura ju prodala novu novcatu za 800kn sa svim priborom. Ostale što sam gledala, ništa ispod 3000kn, i to još vidi se da su razorene. [:ljut]
2015 05 24
da kućnu verziju...... [:smije] Red baš sam gledala na njuškalu.. koma... zrundane pohabane... ima ih doduše i prekrasni.. samo kako kažeš 3000 ili 5000 kn... pa nemam toliko... za nekih 300/400 do 500 kn bi nekako išlo.. nekako... ali na žalost nemogu naći [:tuzan]
2015 05 24
za te pare sumnjam da ćeš ju naći. i ja sam ostala paf kad sam vidjela ovu za 800. potegnula sam za nju do pule, al i to je jeftinije neg ostalo [:smije] možeš pričekat da ih lidl opet stavi u prodaju [:smije]
2015 05 24
Običnu mašinu je teško naći za male pare, ali ENDLERICU.... (pogotovo bake - samo jako mlade bake bi mogle imati endlericu [:hihot] ).....
2015 05 24
znam da. ne pričaj mi. čekam loto da si mogu kupit kućni iberdek. njih na njuškalu uopće nema [:boji]
2015 05 24