Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Rođendan!!! pokloni!!

Hej, cure dečku je uskoro rođendan... a fali mi ideja. Ugl. to nam je prvi rođendan zajedno. njegov 26. Zanima me što vi dečkima kupujete, što ste za prvi "zajednički" kupile. hvala [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 05 26
Ja sam svom za rođendan koji mu je bio prekjučer kupila neke komade robe koji su mu trebali i čokoladu koju najviše voli..i ispekla sam mu prefinu tortu..bio je presretan :) iako nam to nije prvi zajednički, ali eto :)
2015 05 26
Ja sam svome za ''prvi'' naš zajednički ispekla tortu i kupila mu prsten od čelika (lud je za tim) i još nešto napisala (bavim se pisanjem). Za ''drugi'' rođendan je dobio bolji poklon: Hilfiger novčanik (stalno se žalio da mu treba novi novčanik) i ispekla sam mu tortu u obliku srca. [:smijesi] Uglavnom, dečki ti vole nešto što će im koristiti svakodnevno. A ako niste baš dugo skupa, uplati vam karting ili tako nešto preko ponude dana pa da se još bolje upoznate. [:smijesi]
2015 05 26
super :) hvala cure. da mi smo pet mjeseci zajedno. ja imam na dan rođendana jako bitan ispit...pa mi je već napomenuo da ništa ne mućkam [:kesi] torta je bila u planu, ali ne znam hoćemo se vidjeti taj dan. nešto smo se dogovarali dan poslje da me časti večericom [:smijesi] [:smijesi] o nečem korinom sam i ja razmišljala...al ono novčanik je dobio za Božić (ne od mene), nakit ne voli [:smije] pederušu je dobio od mene za valentinovo. i baš si mislim pa tek smo krenuli već nemam ideja [:smije] [:smije] ugl.bit će čestitka [:kesi] mislila sam uokviriti sliku, nutellu i ne znam dalje hahaha smislit ću do sub valjda [:jezik]
2015 05 26
Ništa. [:smijesi] S obzirom da imaš ispit taj dan, lijepo kupiš u nekoj dobroj slastičarni dva komada torte (čak i konzum ima dobre) i u jedan komad zabodeš 2, a u drugi 6. [:smijesi] To ti je umjesto torte. A za ostatak poklona još razmisli što on voli koristiti pa ćeš već nešto skombinirati. [:smijesi]
2015 05 26
jooooj Maja pa ljubim te [:poljubac] [:poljubac] [:smije] [:smije] hvala ti za ovu ideju s tortom [:smijesi] [:smijesi] [:jezik]
2015 05 26
Ma ništaa, nadam se da sam bar malo pomogla. [:zaljubljen] [:poljubac] Ja sam to svome napravila jer sam mu bila bolesna na rođendan i baš baš se iznenadio. A onda, kad sam ozdravila, dobio je pravu tortu. [:smije] [:jezik] Sretno s time! [:smijesi]
2015 05 26
Za prvi zajednički rođ je dobio parfem :), kasnije s godinama smo se složili da prije rođendana slavljenik napravi popis od cca 10 stvari koje želi (da bi izbjegli kupovanje nepotrebnih stvari), dobijemo ono što želimo, ali opet postoji neki faktor iznenađenja [:zaljubljen] . Ali omiljena čokolada, neki lijepi tekst su neizostavni [:zaljubljen]
2015 05 26
Adriana90 super vam je ideja. a da, da tekst i nešto slatko mora biti [:jezik]
2015 05 26