Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

Tuš kabine, pomoć? Ima netko?

[slika:a59578fd-e37d-4812-b3c3-8e570c9d7916] [slika:ffcf3aa7-6a16-424a-a3e4-44965cde6b38] Ima li netko ovakve hidromasažne kabine, trebala bih iskustva, jesu dobre? Ima li šanse da me ubije struja u tome? [:smije] Mislim, sigurno mi neće odg. onaj ako mu se to ikad desilo, jel', ali me jedino strah zbog toga, strujnog udara [:znoji] Ajd sad za ozbiljno, ako ima koja hidromasažnu da kaže ako to šta valja i da li je komplicirano čišćenje i to [:smijesi]
2015 05 26
ako češ kinesku kupiti onda ti zalud novci,loša kvaliteta.iskreno meni se ne sviđa što ima poklopac gore odnosno sva je zatvorena,tako da nema zraka.
2015 05 26
Istina kineska nula bodova.Imali moji(I radio unutra).Radio crknuo za 5 dana.Struja te neće(jedino ako majstor fuša) [:smije] .
2015 05 26
Pa mislim da nisu kineske, obje su iz Peveca. Aha, znači dobro provjeriti samo da nije Kina? E, to je jedan veliki plus za potragu [:zaljubljen]
2015 05 26
Ako je iz Peveca onda je 100% kineska I ako dođe cca 2000,00kn.Traži Aquastil ili Kolpasan
2015 05 26
U maminoj kupaonici sam bacila van običnu kadu i stavila to sranje za 4000 kn u Baumaxu.. [:ljut] jedva je očistim...stalno se neki jarac štopa jer nema klasični odvod [:place] U svojoj kupaonici imam ugrađenu tuš kadu, to je sasvim druga prića, ako baš želiš te hidromasažne mlaznice možeš kupiti zasebno i montiraj na pločice [:smijesi] vjerujem da če te još jeftinije doći nego cijela kabina! Kad skupim pare kabinu ču definitivno baciti i staviti natrag kadu ili ugradbebni tuš [:smijesi] Eto to je moje iskustvo [:vrti]
2015 05 26
A u racku, preko 3000 su obje. Gledala sam Kolpasan, ali vidim da imaju samo ugradbene, ali to mi ne treba.
2015 05 26
Aquastil,radi se sve u Duga Resi(fren mi radi tamo).Ja imam njihovu kadu I tuš(donji dio).Moji doma izbacili tu hidromasažno sran... I stavili normalnu. Ja sam ju znala čistiti ko manijak,najmilije mi je bilo kad se dizne zaštopaju jer ih nisi očisto nakon 2 korištenja
2015 05 26
Ja imam ooooooogromnu kutnu kadu i uuuužasna mi je. Ja ću izbaciti nju i staviti zatvoreni tuš, jer je kupaona veća i jako mi se hladno po zimi tuširati, a i kada je glomazna, moram ući u nju da dosegnem dio u uglu kada je čistim, a nisam baš ni mala, 173cm, i ne mogu dohvatiti drugi kraj. I zauzela mi je puno prostora i sva mi voda ide van jer nikada nismo stavljali zavjesu.
2015 05 26
E ja sam prije imala normalnu kadu,pa moji izbacili nju I staili to hidromasaž.. sra,,,sad kad sam na svome imam I kadu I tuš...(bez tih hidromas.sra,,,) [:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 26
[:smije] [:smije] A moj dragi zapeo za tuš kabinu. I mislim si sve da će se zaštopati te vražje mlaznice, treba to i čistiti zbog svakojakih bakterija.. Nisam pametna, ali ova velika kada svakako leti van. Ne stane mi makeup stolić zbog nje u kupaonu [:smije]
2015 05 26
Meni su super one popločene samo "obzidaju" rub...kasnije samo popločiš, što je najbolje sama odrediš koja če "širina i dubina" biti, i onda postaviš pleksiglas [:smijesi] [slika:7bc13c12-500a-4f45-b55d-3808228b1be3]
2015 05 26
Ma ja imam samo donji dio tuš kade I zavjesu,okolo pločice...Nikakvo posebno čišćenje ,milina.Nikad više zatvorena tuš kabina [:smijesi]
2015 05 26
Hah ja imam istu takvu. Kada ko kada samo kaj kod ove ak ti vrata puknu ili odu kotacici platit ces 3000kn i jos 1000kn za postavljanje. Uzasno puno kamenca se skupi na stjenkama i cak ni nakon ciscenja octon i dalje ostaju.
2015 05 26
ProudMary, i meni su te super, ali to bi stavila da radim kupaonu iz početka. A ovako na već postojeće napravljeno mi to ne odgovara [:znoji] Ne znam, nisam pametna. Budem malo pročitala recenzije po internetu šta kažu ljudi, pa ćemo vidjeti da li je više pozitivnih ili negativnih strana. maJa, da ti pravo kažem, ježim se od same pomisli na čišćenje, još pogotovo kada vidim crnu, baš onakvu koja mi se sviđa [:smije]
2015 05 26
1 2 3