Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

pomoc oko poste!

Drage krpicarke, nisam jos nikada slala odjecu postom. U pitanju su hlace, kako ih spakirati? Kupite paket u posti ili? I koliko kosta?
2015 05 27
Nema potrebe kupovati njihovu ambalažu, to ti je nepotrebni trošak. Najbolje ti je ili reciklirati ambalažu ako imaš nešto već kod kuće, ili sama improvizirati - uzmeš nekakvu čvrstu kesu (npr kao one kakve se dobiju u trgovini kad kupiš odjeću), izvrneš je naopačke (da ne bude šarena izvana jer ti to neće primiti u pošti), i uredno upakiraš u to i dobro zalijepiš selotejpom sa svih strana, da si sigurna da je nepromočivo, to je to.
2015 05 27
možeš kupiti kovertu s mjehurićima skroz veliku pa staviš u nju ako stane, ovisi kakve su hlače.. ili sama spakiraš u neku svoju kutiju ili umotaš u papir onak malo deblje, dobro zaljepiš, adresiras i to je to... zašto bi plaćala te njihove kutije... tako se moglo prije, ja isto nisam dugo slala poštom..
2015 05 27
Ma hlače možeš stavit i u kovertu veču što imaju u pošti,A cijena peporučena ti je 15-20kn
2015 05 27
kupis naojbicniju kovertu u knjizari za kunu, dobro to zapakiras, zalijepis, omotas i saljes :D. tako saljem cijelo vrijeme i uvijek je sve doslo u jednom komadu [:zaljubljen]
2015 05 27
Kuverte s mjehurićima nikad ne kupuj u pošti zbog cijene, uvijek u trg.centrima. Osobno uvijek tako šaljem.
2015 05 27
Ili ako imaš neku kutiji od tiska okreneš naopako...ili s ebaya one crne vrečice-kuverte ja isto okrenem naopako i gore nalijepim bijeli papir s podacima [:smijesi]
2015 05 27
cure..vama u posti daju da saljete u svojim vec koristenim kuvertama/paketima ili "izvrnutim" vrecicama?? ja uvijek kupim kuvertu pa tako saljem, a jednom dok sam cekala u redu u posti, djelatnica poste se bila derala na jednu curu ( vidjela sam da je u svojoj kartonskoj vrecici htjela poslat paket,jednobojna plava vrecica je bila u pitanju) da se to prije tako moglo slat,da oni vise to tako ne salju da nek izvoli kupit normalan paket za poslat tu vrecicu [:sokiran] [:sokiran]
2015 05 27
Dobro da sam pitala :) strpat cu ih onda u veliku kuvertu! U knjizari ih ima za kunu dvije..Hvala curke ;)
2015 05 27