Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Što radite sa oštećenom odjećom?

Dakle, vjerojatno svi imamo u ormaru odjeću koja ima rupice, ili neke mrlje koje se ne mogu skinuti..što onda radite sa njom? Dali je poklanjate ili je bacite? Ja sam je inače davala u Crveni križ,pa iako vjerujem da oni koji si ne mogu priuštiti ništa bolje vjerojatno ne gledaju na te mrljice kao na neku veliku stvar, uvijek mi nekako ostane ono pitanje dali oni ikad nose to tako poflekano
2015 05 28
isto poklanjam. medjutim nikad bas iskidanu i zaflekanu robu(?!) zrtvujem jednu majicu da bi spasila dvi. i to funkcionira- [:kesi] [:kesi] [:zaljubljen]
2015 05 28
Ne znam,no čula sam kako ne primaju poflekanu odjeću. A isto sam tako čula kako često bolja odjeća I ne dođe do onoga kome treba. Poflekano I s rupicama nosim po doma,a kad dođe kraj operem pod s njom I u smeće.
2015 05 28
Ja to odnesem u kontejner za reciklažu . [:smijesi]
2015 05 28
Ja isto kao i Maja...2015
2015 05 28
razderem na komade i brišem prašinu.
2015 05 28
Nosim po doma :)
2015 05 28
Poderano nosim ja [:hihot] u krevet il po doma
2015 05 28
ma nisam niti mislila da je sad bas onako, kao da smo u ratu bili..imam neke majice sa od kojih svaka ima po jednu/dvije rupice koje sam zamijetila kad sam htjela slikati za krpice i onda vidim ipak ne..pa se mislim..vjerojatno cu i ja to za po doma [:smijesi]
2015 05 28
...operem balkon i u smece... [:hihot]
2015 05 28
u H&M za reciklažu i dobijem kupon za 15% popusta [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 05 28
u H&M? To nisam jos cula..do kada to traje?
2015 05 28
mene te rupice izlude, one sto nakon 1-2 pranja nastanu, nedavno sam kupila u bershke 2 majice, onako lagane pamucne, taman proljetne - jedna mi je nakon prvog pranja dobila rupicu na rukavu, druga nakon drugog pranja na ramenu, pa da ne bi poludio... nist, imam dvije "nove" majice za po doma... [:pospan]
2015 05 28
BijouEssi..e bas na te rupice mislim, sta nastaju u pranju, ne na rupetine kod odjece koja je stara 5-6 godina, normalno da je to smece ili brisati prasinu...znaci to se ne poklanja
2015 05 28
Pa tako I moje kvazi no name majica nakon 2 pranja 2 ili 3 rupice,s obzirom kako sam spretna,onda su tu I 2 ili 3 flekice...Nosim po doma ili u krevet ,,kad je kraj operem pod,obrišem prašinu I u smeće. A niti jedna baš nema rupetine I nije tak stara jer ovo kaj se danas nudi jedva izdrži sezonu...
2015 05 28
1 2