Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Poklon za svadbu ..

Hej krpičarke, idem za 2tj.na svadbu prijateljima, a uopće ne znam što pokloniti.. Znam da bi kuverta bila najidealnija al mi je opet nekako glupo samo nju,s tim da bi po mojim 'sjajnim' financijama u nju mogla ubaciti 50€ i to mi je malo puno,al dobro,uz to sam mislila jos neku sitnicu nesto,ili samo nekakav poklon bez kuverte,. Ima koja od vas kakvu ideju ? [:smijesi] [:smijesi]
2015 05 30
Pa meni nije glupo samo kuverta, kod nas se rijetko što poklanja uz nju. :) Od nekog mladog ne bi više ni očekivala. Bitno da se pokrije stolac. :)
2015 05 30
dosta je i 50e ... Mi smo išli na svadbu, u kuvetu stotku i napravila sam fini paket kozmetike (sve što je mladenka željela i još više) i to je to... nema se novaca za razbacivanje i ovo mi je bilo puno za dati, ali kaj je tu je
2015 05 30
Neku sliku ili ukras za kuću,fora sat,ili one kučice za ključeve....ako imaš kakvu galeriju ili gift shop u gradu obično one imaju već nešto što se poklanja mladencima
2015 05 30
[slika:163b049a-e190-437b-a0b7-297b501ca28c] Imena mladenaca [:zaljubljen] Ok poklon, a cijenom je i više nego pristupačan [:smijesi]
2015 05 30
Ma ženo ne zamaraj se, daj u kuvertu koliko možeš i gotovo! To s vjenčanjima je postao pravi biznis i ne sviđa mi se nimalo. Ne znam kako je kod vas u Slavoniji niti koliko košta stolica, ali u Zadru (bar kod mene i mojih poznanika) se daje 100-150€ prijateljima/susjedima, a rodbini 200€ i to smo svaki put išli bez pratnje [:frustriran] .
2015 05 30
Pa da, kuverta ce najviše obradovati svaki mladi par [:kesi] I to je skroz ok uz neki lijepi poklon paket bombonjera... Ili neki set ručnika... Kod nas je običaj odnijeti tortu na darivanje, pa možda to a kupiš neki fora tanjur za torte koji ce obogatiti poklon, da nije bas samo kuverta...
2015 05 30
nedavno sam i ja bila u sličnoj situaciji....i isto tako nisam mogla odvojiti više od 50 eurića... ali sam kupila u hand made shopu drvenu škrinjicu.... razmijenila eure u kovanice po 1 ..... i baš je bila fora lijepo upakovana škrinjica s "blagom" [:smijesi]
2015 05 30
Kod nas je 100eura po glavi [:tuzan] [:sokiran] [:ljut] [:place]
2015 05 30
Mozes naruciti portret u olovci od mladenaca,dosta je da imas neku ciscu fotku,di se dobro vide. Ako si zainteresirana,posalji mi poruku u inbox [:smijesi] Nakon toga ti posaljem link od moje facebook st. I ostale inform
2015 05 30
E da, mladenci su iz BiH , al svatovi su ovdje,mislim oboje žive ovdje,samo et po mladenku se ide za BiH i vjenčanje je tamo,pa se vraća ovdje, sad ne znam kako to ide po njihovom.. Običaji nekakvi,nešto.. Nisam ni jednom bila u takvim svatovima, uvijek ovi slavonski.. A glupo mi je njih ispitivat,ispast će da sam se stisla ili da nedaj Bože pokušavam nać neki razlog za ne doći.. ludim [:hihot]
2015 05 30
Kud je nestalo da bi to sve trebalo bit zabavno. Pretužno je kako smo sve uništili. Ljudi se više ne druže kao nekada, samo se gleda koliko je tko dao. [:vrti]
2015 05 30
Kod nas se inace placa stolica i jos malo da ostane.. za nas 4 250€ -.-'
2015 05 30
Joj ja sam jedan put bila u BiH kad odjednom na svadbi najavljuju kicenje mlade [:sokiran] Prvi put sam to vidila... Pola uzvanika je stalo u kolonu i nosilo joj nakit na poklon... Ja stvarno nisam znala za taj običaj ni moji i naravno nismo ništa pripremili...
2015 05 30
danka, ovo sa škrinjicom je odlična ideja.. [:kesi] gdje si bila prije 2 mjesecaaaa [:place]
2015 05 30
1 2 3