Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

još jedna tema za inmusic :D

dakle ovako, jučer sam na nagradnoj igri dobila dve karte mada nisam mislila da ću uopće ić nakon što je florence otkazala. ali radujem se drugim izvođačima pa sam happy što sam dobila karte :). zanima me jel bi tko htio pravit društvo meni i sestri blizanki [:hihot] , dečki ne budu išli jer rade, tj. ne znaju jel će moć dobit slobodne dane, frendica mi još mora javit jel ide na kraju ili ne...pa ako nekome treba društvo, javite se u inbox. [:zaljubljen] + ako mi može šta pomoć u slaganju outfita, ne znam kaj da obučem, ako ima tko kakvih ljetnih festivalskih haljinica, ili kombinezona :D, a da nije skupo, i to šaljite u inbox [:smijesi]
2015 06 17
sjećam se one jedne teme koju si otvorila [:smijesi] ponesi florence u srcu kad ti je već suđeno [:smijesi]
2015 06 17
Evo da se ubacim, kad je vec tema imam ja kartu za sva tri dana, ako nekome treba, jer na zalost ne mogu ici Vise info u inbox [:smijesi]
2015 06 17
ako bi netko htio napraviti zamjenu za bilo što s profila za karte s in musica ili za neki seminar - neka se javi meni [:smijesi]
2015 06 17
Ja nažalost ne mogu na festival, pa prodajem dvije festivalske karte i kamperske ulaznice isto, pa ako netko želi ići neka se javi
2015 06 17
Kupujem ulaznicu hitno, javite se u inbox ako netko ima, ali u obzir dolaze samo curke iz Zagreba zbog primopredaje :)
2015 06 18
Ima li tko da prodaje jednodnevne za 22.6. da je iz Zagreba? Jednu,bilo bi idealno i dvije? [:smijesi]
2015 06 20