Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Dječja kolica

Bok! Ima koja mama kolica sa ovako velikim kotačima? Jel to teško voziti pošto se prednji kotači ne okreću za 360? Ili je bolje kupiti sa običnim kotačima? Hvala unaprijed! [slika:9f75af73-bed8-4142-8333-62ccc8d11c16]
2015 06 22
Ova sa velikim kotačima su ODLIČNA , jer ih mozes voziti i po kamenjima doslovno, i bijelom putu, travi...svuda..ona druga iskljucivo po ravnim površinama... ja sam kupila u Kopru za 350 eura.,..a ovdje su po 3000 kn i više....
2015 06 22
Meni je tesko vozit jer se ne okrecu. Uzas samo za figuru, pa sam takva prosljedila i kupila druga.
2015 06 22
I bas vidim reklamu ispod , djecija kolica.eu, uzela sam trokolicu s velikim gumama strava dobra kolica imamo 13mj jos se vozimo s njima,model baby boom mirage reverso.
2015 06 22
Ja imam sa jednim velikim kotacem naprijed koji se moze okretati i fiksirati...stalno mi je fiksiran jer mi se desavalo da kad malo brze guram kolica da mi se u voznji kotac okrene pa mi stanu kolica....prilicno je frustrirajuce kad ti se to desi jedno 20 puta...ne znam jesi li shvatila sta zelim reci Imam baby boom kolica iz 2008...predobra kolica...kupili smo za prvu kcer i sad kad imam drugu curicu samo smo kupili sjedalicu koja moze ici na kolica i u auto...kolica vrijede svake kune
2015 06 22
Možeš potražiti osvrte kupaca na specijaliziranim stranicama ako znaš marku i model kolica. Tu ćeš najbrže dobiti sve odgovore i odvagnuti sve pluseve i minuse za konkretna kolica. Na internetu se da naći odličnih kolica po puno povoljnijim cijenama nego u našim trgovinama. Govorim iz iskustva (troje djece). Mi nemamo tako velike kotače, ali imamo (i imali smo i za stariju djecu) gume koje se pumpaju - kao na biciklu i to je odlično. Prošli smo pustinju i prašumu s njima, nasipe, plaže, išli na izlete u prirodu, vozili ih po snijegu i ledu. Super su na svim terenima.
2015 06 22
Ovo s okretanjem i zaustavljanjem kolica mi se nikad nije dogodilo. Također imam trokolicu kojoj se kotač može okretati za 360 ili fiksirati. Vjerojatno ovisi o modelu kolica.
2015 06 22
ja ih imam i meni su super. treba malo vremena da se naviknes na to da se kotaci ne okrecu, da ih treba svaki put dic kad skreces, ali s njima mogu svugdje [:kesi]
2015 06 22
mi smo imali chiccova sa tim velikim svugdje prohodnim kotačima, ali meni nije bio problem što se kola ne rotiraju lijevo desno već mi je bio problem što su kolica bila "ljuljajuća",,,,,uvik me bilo strah da će mi mala ispast,,,,za drugo i treće dite ih nisam koristila,,,ne praktična su i za stavljanje u portopak,,,,
2015 06 22