Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Domaće je domaće :)

Pozdrav drage žene, evo jedna reklama s moje strane. [:jezik] Neki dan sam predivnoj ženi s krpica i njenim prijateljicama prodala domaći sirup od bazge. Nismo znali da se to toliko traži i da ljudi toliko vole domaće pa sam odlučila objaviti ovaj oglas. Moja obitelj ima domaći šljivik i mama mi je danas rekla da će ove godine biti jako rodno pa primam narudžbe za domaći pekmez (ili džem, kako volite) od šljiva. [:smijesi] To će sve biti kroz mjesec dana. Meni je osobno najdraži i nema nikakvih sličnosti s onim kupovnim. 20kn/jedna teglica, šalje se tiskom. Garantiram kvalitetu. [:zaljubljen] Usput, nadam se da će netko ovdje stavljati svoje ponude za domaća maslinova ulja i slično tome, da ne budu reklame uvijek na istu foru. [:smijesi] [:jezik]
2015 06 25
Super, da sam bar znala za sirup [:tuzan] ima li još? ja imam domaće maslinovo ulje, kantarionovo , od smilja, te od oraha i mrkve pa ako nekom treba nek se javi. Nakon ljeta primopredaja u zagrebu.
2015 06 25
A joj, a baš mi je žao. Imali smo par litrica viška i to se sve prodalo. No, vidjela sam da još cura prodaje. [:smijesi] Ja sam već primila narudžbe za dogodine, kada će mama praviti 100-injak litara. [:smijesi] Što se tiče ovih ulja, odličnooo! Svakako ti se javim u roku od 2-3 tjedna, kada potrošim ovo. [:kesi]
2015 06 25
Ja nemam ulja, ali imam raznog začinskog bilja (melisa iliti matičnjak, ružmarin, majčina dušica itd), stablo lovora, stablo duda(murve) [:smijesi] Najbolje je domaće, slažem se :) OD susjede kupujem domaća jaja, koja ne mogu biti bolja :-)
2015 06 25
Suhe smokve, maslinovo uljem arancini, limuncini... Pekmez od duda... samo javi što ti treba ;)
2015 06 25
Super, volim ovakve teme [:zaljubljen] Kolika ti je cijena pojedinog ulja?
2015 06 25
Ja bi kupila domaće maslinovo i bučino ulje. Tko ima, nek mi se javi porukom [:zaljubljen]
2015 06 25
sanjakova javim se za matičnjak. [:smije] Koga zanima ulje slobodno mi šibnite poruku [:sramezljiv]
2015 06 26
Sad kad već pričamo o toj temi, ja radim domaći sirup od matičnjaka/melise. Nisam nikad prodavala, ali ako ima zainteresiranih napravit ću koju litricu više [:smije] [:smije]
2015 06 28
Ajmo ljudi zar nas nema više?? [:smije] [:smije]
2015 06 28
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija