Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Kada ste zadnji put bile istinski sretne?

Bok djevojke! Nešto me jako muči u zadnje vrijeme. Shvatila sam da sam posljednji put bila istinski sretna prije 4 godine. Na jednom festivalu, s dečkom, u kampu. Otad nisam osjetila toliku razinu sreće, ljubavi i bezbrižnosti u jednom. Konstantno neka briga, neka anksioznost, stres... Kada i uhvatim slobodno vrijeme, neproduktivno ga iskoristim. Sve me psihički umara. Nekako mi se čini da otkad sam prešla 25 da nema više one bezbrižnosti i kao da je onaj pozitivniji dio mene negdje tamo i ostao. Kako se vi osjećate? Kada ste vi bile posljednji put istinski sretne? Jeste li možda prolazile ovu fazu? Kako ste ju riješile?
2015 06 25
Uživaj u svakome danu, cvijetu, glazbi, jer život je prekratak..... [:smijesi]
2015 06 25
Pokušavam, ali psihički nemir je jednostavno prejak. Konstantno me strah za budućnost. Kako ću s poslom, s novcima, kad ću moć imat djecu, kad ću se moć uselit s dečkom.... Stalno košmar pitanja u glavi. Ne znam uživati u trenutku, cijeniti ga...
2015 06 25
Isti slučaj kod mene, nezadovoljstvo poslom koji radim, nervoza jer sam inertna da što promijenim, umor zbog stalnog rada i tako u krug! Svijetla točka mi je ručak s dragim i trening, al' ostalo..
2015 06 25
Isto to kod mene. Trazim srec ali je nigdje ne pronalazim [:place]
2015 06 25
budite sretne dok ste dobrog zdravlja [:smijesi] zadnji put sam se nasmijala do suza na Balaševićevom koncertu [:smije]
2015 06 25
Svaki dan sam istinski sretna. Imam divnog zaručnika i čekamo bebu, mislim da bolje ne može [:smijesi]
2015 06 25
Troje djece od 1 do 9 god, nezaposlena, muž prije 4 god ostao bez posla, franak još 17 god visi nad glavom.... ali 85% vremena sretna ( svi imamo svoje "momente") [:smijesi] Život je lijep i samo je jedan. Uživajte u sitnicama jer vrijeme ionako prebrzo prolazi.
2015 06 25
sreca se trazi u malim stvarima ,svi bi mi da mozemo ovo i ono ,da imamo. i onda se ne daj boze netko razboli i onda shvatis da su to sve gluposti. svi mi pomalo zivimo u proslosti ili u buducnosti a najmanje u sadasnjosti a ona je bitna. svaki dan mali korak, malo veselje i okruziti se ljudima optimistima, a ne pesimistima i onima koji stalno nesto nabrajaju i nikad zadovoljni.
2015 06 25
Mislim da ti osjećaji sreće dolaze u nekim intervalima i kako se stvari često poslože same od sebe.Kod mene se izmjenjuju osjećaji zadovoljstva i nezadovoljstva redovito.Ne znam radi li se baš o sreći ili našim očekivanjima u životu ali uglavnom sam više sretna ,tj.zadovoljna onim šta imam ....
2015 06 25
Danas..prije par minuta...kad su se moj i mužev pogled na trenutak sreli preko sobe,dok je svaki sjedio za svojim računalom. [:zaljubljen]
2015 06 25
Istinski? Citav zivot. Svaki dan.
2015 06 25
lipe moje... probudile ste se jutros?? imale mogućnost pomirisati cvijet?? osjetiti toplinu sunca?? vidjeti olistano drvo?? čuti pjev ptica ili buku automobila?? potrčale zagrliti nekog dragog?? (osobu ili ljubimca....svejedno) zahvalite kome god želite na tolikoj sreći!!!!! [:poljubac]
2015 06 25
Ustvari tek nedavno sam shvatila da sam istinski sretna bila cjeli život,jer sam prolazila kroz agoniju smrti u zadnjih 4 mjeseca.Pa što ima ljepše od obitelji i zdravlja?! Sve što si navela su svakodnevne brige koje ima svaki čovjek [:poljubac] I istinski te mora veselit sto imas planove za budučnost i aki to žarko želis možeš ih i ostvarit
2015 06 25
Prošle godine na odmoru s dečkom. Daleko od svih 'poznatih' ljudi. Samo nas dvoje [:smijesi]
2015 06 26
1 2 Sljedeći