Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Proslave /

Rođendan /

veliki drugi rođendan;-)

Drage mame,eto nama se bliži rođendan,drugi..recite mi kako ste vi slavili..?prošle godine je bila samo familija,a ove već ženica ima društvo [:hihot] ,svaka ideja za neku animaciju dobrodošla [:poljubac]
2015 06 28
Organiziraj neke igrice za klince, ostavi dosta "brisanog prostora da mogu skakati i plesati, ukloni sve lomljivo i uzmi neku pozdanu frendicu da ti pomogne u dadiljanju i zabavljanju malih princezica [:smijesi]
2015 06 28
Tako i bude nekako [:smijesi] ,jer te princezice su mali fakini [:hihot] ,pa ću se bolje orijentirati da budu u kući,lakse ću ih pohvatati [:smije]
2015 06 29
Ostavi im malo igrackica..kao plisanci, male loptice ..da se mogu malo zabaviti.. Ipak su malene..i traziti ce sigurno.. Mozes im kupiti male trubice.. [:smijesi]
2015 06 29
Ma super su klincezice, makneš tepih, plastične čaše i tanjurići, pustiš im neku glazbu, organiziraš natjecanje u pjevanju i plesu, a tvoja malena kao slavljenica neka bude žiri... Onda neke igrice presvlačenja, immitiranja i sve će biti vesele [:smijesi]
2015 06 29
Ne trubice, Brdo, ništa što radi buku [:jezik] glasni su i bez toga, naučila sam na teži način [:smijesi] A s obzirom da je dvogodišnjakinja, tu su, pretpostavljam curice od 2 - 5 godina uglavnom... Već ih se itekako može animirati da nešto zajedno rade
2015 06 29
Hvala vam curke,nešto u tom smjeru ću napraviti [:zaljubljen] ,mislim da je brdo mislima na one što se onako odmotaju samo [:kesi] ,sad bar imam ideju,mislim da je lakše malo s ovim većima [:sramezljiv] ,curke [:poljubac] [:poljubac] od mene i male slavljenice
2015 06 29
Javi kako je prošlo [:poljubac] [:smijesi]
2015 06 29
Naravno [:poljubac]
2015 06 29