Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ženskice moje ...

kak ste mi kaj.... [:smijesi] Odmorne ...vesele....prpošne......il vas netko naljutio ...ha ?? Evo vam jedan za razbuđivanje......jer smijeha nikad dosta.... [:smije] PRVIH DANA BRAKA Mladi Mujo oženio mladu Fatu, useliše oni u svoj novi stan i uživaju u medenom mjesecu. I tako svake noći čuje se iz stana vriska i cika, uzdisanje i ljubavno stenjanje. Nakon nekoliko dana sretne Mujo susjeda na ulazu, pa će njemu susjed: -"Mujo, nemoj se ljutit al ne može se spavat od vas dvoje i vašeg sexanja. De joj stavi kakvu krpu u usta da ne vrišti tol'ko." -"Ma nema problema komšija, ispričavam se, nisam znao da smo tako glasni." Došla noć, kad u jednom trenutku čuje se Mujo: -" KOMŠIJAAA, JEL 'VAKO DOBROOO ?" -" DOBRO JE MUJO, DOBRO JE!" odgovara susjed. Došla druga noć kad opet Mujo: -"KOMŠIJAAA, JEL 'VAKO DOBROOO?" Opet će ovaj: -"DOBRO JE MUJOOO !" Treće noći viče opet Mujo: -"KOMŠIJAAA, JEL 'VAKO DOBROOO?" Viče susjed iz svog stana: -"DOBRO JE, DOBRO!". Stigla opet noć, čuje se Mujo: -"KOMŠIJAAA, JEL DOBRO 'VAKOOO?". Šuti komšija, ne čuje se ništa. Opet će Mujo: -"KOMŠIJAAA, JEL DOBRO 'VAKOOO?". Kad odjednom viče komšija: -"MUJO, VADI JOJ TU KRPU IZ USTA, CIJELA ZGRADA MISLI DA MENE SEXAŠ!!!" Želim vam lijep , nasmijan i uspješan dan ! [:poljubac]
2015 06 29
[:place] [:place] [:hihot] jutar [:poljubac] [:poljubac]
2015 06 29
[:smije] [:smije] jutro
2015 06 29
[:smije] [:smije]
2015 06 29
Hahahahah [:hihot]
2015 06 29
[:smije] [:smije] Ja sam se tak lijepo odmorila , napunila baterije i spremna sam za nove akrobacije..... A to sve želim i vama......i nemojte dozvoliti da vas netko izbaci iz takta...... [:smije] [:smije] Ajmo....1...2...3.....najveći osmijeh.....i pičimo [:smijesi] [:poljubac]
2015 06 29
legendo [:jezik] [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 06 29
[:hihot] [:hihot] [:smije]
2015 06 29
Winxica baš si cool ženska...
2015 06 29
[:kesi] pozitiva, rano ujutro to se trazi!!!
2015 06 29
[:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 06 29
Hahahaha... [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] Davnih je dana rekel meni moj sused...tebe je vrag izbacil iz košare jel s tobom nije mogel izajti na kraj...... [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] Volim smijeh , zezanciju , dobro raspoloženje......a to me i drži..... [:poljubac]
2015 06 29
hahhaha plac :D
2015 06 29
Ulazi Fata u prodavnicu kućnih ljubimaca i vidi baš jeftinog papagaja. Prodavac objasni da je taj papagaj živeo u javnoj kući, ko zna šta je tamo naučio, zato je cena niska. Fati to nije smetalo i odnese papagaja kući. Čim je ušao u kuću, papagaj će: • Nova kuća, nova madam! Fata se nasmeja i pozove ćerku. Pagagaj će: • Nova kuća, nova madam, nova devojka! Nasmejaše se obe, kad ulazi i Mujo. Papagaj: • Nova kuća, nova madam, nova devojka, zdravo Mujo!
2015 06 29
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 06 29
1 2 3