Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Što vi kupujete???

Kako sam naslov kaže što kupujete kao dar braći,sestrama,mami...itd.prijateljima za rođendan ,a da nije uvijek isto i da se ne ponavlja? trebaju mi neke ideje za dar :)
2015 06 29
jednostavno pitam šta im treba....tako kupujem pametno i korisno...da su svi zadovoljni [:zaljubljen]
2015 06 29
Pitam ili poklon bon (dm, muller i sl.).
2015 06 29
Kad pitam šta im treba uvijek kažu -ništa :) Frendici sam neki dan kupila poklon bon za DM i neku sitnicu još, ručno izradila neke ukrase kao dekoraciju za poklon i ispisala čestitku :)
2015 06 29
ja nikada nisam pitala što nekom trebala,možda trebam ,al kao @Valentinee imam feeling da če reći ništa,...uglavnom pitati ču ih :)
2015 06 29
Reći će ništa ili će provaliti neku glupost koju si ne možemo priuštiti da kupimo [:hihot] (što se isto podrazumijeva kao -nemoj mi kupiti ništa) [:hihot]
2015 06 29
Otprilike ispitam situaciju tj dosta vremena prije onako kroz priču ispitam da li treba nešto i onda to na kraju i kupim. A večinom zna biti i ono joj trebala bi si kupiti ovo ili ono i to na kraju i uzmem.
2015 06 29
Hvala Vam cure [:poljubac] [:poljubac]
2015 06 29