Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Krade sa bankomata

Evo jednog pitanja i ak nije to mjesto za to,al zanima me dali ko zna kako uc u trag lopovima koji su otudili povecu cifru novaca sa bankomata, naime - danas je mojoj poznanici ukradena torba sa novcanikom i unutra sa karticom i pinom,lopovi su vec sve podigli sa kartica,sve je prijavljeno u policiji,obavjesten je i drzavni odvjetnik! Pa me zanima dali je ko imo slicno iskustvo i kako je zavrsilo !! Bankomat na kojem je dizan je bez video nazora!!
2015 07 02
Mislim da se tu više ništa ne može učiniti, osim pouke za ubuduće da se kartica i pin nikad ne drže zajedno.
2015 07 02
[:znoji] ... ooooooo pa kartica i pin????? kako su našli pin... bože moj... [:tuzan]
2015 07 02
Da to svakako, ali policija vjeruje da ce se doc do njih,posto imaju vec osumnjiceve i znaju o kom bi se moglo radit, jel nije jedina kome se to desilo na tom mjestu di i njoj dobili su vise prijava sa tog istog mjesta di se danas to njoj desilo pa kazu da imaju vec neke osumnjicene i da bi nesto moglo bit, pa cmo vidit i ako nevjerujem tesko!
2015 07 02
Hm....nada umire posljednja. U svakom slučaju sretno.
2015 07 02
Ista ekipa operira..jer znaju da nije osigurano video nadzorom!
2015 07 02
Da iskusni lopovi!
2015 07 02
Pin se drži jedino i isključivo u glavi...
2015 07 02
Nece se nista dogoditi i najvjerojatnije ih nece nikada uloviti. [:smije] Ista stvar se dogodila i meni prije dvije godine(minus sasavo drzanje pina u novčaniku to ipak nisam), dala sam ime, prezime i jebenu adresu lopova i- nikom nista....pojeo vuk magare [:smije] [:hihot] Krasno sposobni policajci iz p.postaje Dubrava u Zagrebu. [:smije] Policajci su, po mom iskustvu, statisticari. Zabilježe turbo ozbiljno zvuceci zapisnik o nekom zločinu koji se dogodio, i vode statistiku toga gdje je kad sto bilo. [:kesi] Ali uglavnom, u većini slucajeva, ne riješe nista.
2015 07 02
I mojo sestri se to dogodilo. Do neke cifre, mislim 2200 kn se ne podnosi kaznena prijava tj ne moraju vratiti lovu i da ih nadu. Ovog sestrinog nasli, operirao i po drugim uredima. Dobila rijesenje doma i nista.
2015 07 02
ma doci ce oni do guzice. prvo se rjesvaju oni super laki slucajevi da se ispuni mjesacna kvota a onda oni medijski exponirani
2015 07 02