Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Kupaći s ebaya

Cure, zanimaju me vasa iskustva s kupacima s ebaya? jel kvaliteta kolko tolko ok? i dal se velicine trebaju narucivat vece ko za odjecu? [:smijesi]
2015 07 03
Kvaliteta materijala je ok, međutim...evo nisam ni punija ni mršavica, znači 170 65 kg...naručila sam kupaći, ma to nikako ne stoji, onjde veliko ondje malo....tako da dizajn i kroj nikad neće biti onako kako treba jer su na slici orginali istih kupaćih
2015 07 03
cure, ja sam naručila prije dva tjedna kupaći na ebayu. I stigao mi jučer. Brzo. I prezadovoljna sam. Ja sam veličina M, a naručila sam L. I došao mi kao po meni napravljen. ako želite, možete se javiti u inbox pa vam pošaljem link na kojem sam ih naručila. Uz to, materijal je čak i bolji nego u H&M-u.
2015 07 03
I meni je jedna korisnica davno narucila, nisam imala problema sa velicinom jer sam uzimala naajmanji i stvarno sam prezadovoljna, kupaci je odlican [:zaljubljen]
2015 07 03
Pa ja mislim da to ovisi i o modelu.. Najbolje ti zaljepi ovdje koji bi ti i ako je netko narucivao ti lijepo sve napise. [:smijesi]
2015 07 03
Ja sam nedavno naručila 2 kupaca ( komplet ) i 1 kupaće gaće ... Jedan komplet nije stigao. Drugi je stigao - super je, gornji dio mrvicu velik (ja sam XS), al gaće su mrak :) isti ko sto se na Modatak prodaje za duplo veću cijenu. Kupaće gaće sa onom mašnom iza - savršeno!! Sve ovisi kako upecas. Moja frendica je naručila onaj sa resama (ona je sitna XS) i dobar joj je skroz, cak nije ni izblijedio nakon evo 2 sezone kupanja.
2015 07 03
[slika:3042b79f-90c2-4902-a659-baef1e4ac645] Velicina M, nov
2015 07 03
[slika:6c26bd68-8e22-40ed-ab53-d06a2b5886d1] Velicina M, nov
2015 07 03
ja sebi već 3 godine tj treću sezonu naručujem i meni su odlični (onaj prije 3 godine sam uvalila na kuhanje a bio je bijeli sa kombinezonom sa crnim trakicama i kombinezon je posivio ali forma je još uvijek ista)..što se tiče veličina, zavisi od kroja ali svaki seller ti deklarira dimenzije KUPAĆEG (radije uzmi od provjerenog sellera pa neka je par dolara skuplji)..ja sam u principu zadovoljna jer inače sve si naručujem i ako nešto nije u redu dobijem refund ili pošalju novu stvar..sve se može dogovoriti i rješiti..stavi sliku ili link koji kupaći je u pitanju pa će ti cure lakše reći iskustva i o selleru i o kostimu ;)
2015 07 03
meni je bia ok. samo sam ja mislila da trebam uzet broj veći od kojeg nosim (unatoč mjerama na str) i stigao mi je stvarno veći kupaći [:vrti] tako da sam ga prodala ovdje dalje.. a sebi sam na kraju uzela neki u new yorkera jer nemam vremena čekat još 1 da dođe [:smije] lito ide [:smijesi]
2015 07 03
triba mislit na kupaći tamo odma iza Nove Godine pa da do lita dođe onaj koji će bit dobar ;) [:jezik] [:smije]
2015 07 03