Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

pristici po ledima?

kazu od sunca da bi bilo bolje a meni je jos gore :(( nije do higijene jer se svaki dan tusiram, a po licu nemam pristice a leda jao.. ima tko savjet kako se rijesit tih napasti?
2015 07 05
imam isti problem, koji sam pokušala sa garnierovim losionom (bez uspjeha) raširilo se po ramenima iza uha...vjerujem da se radi o poremećaju hormona...moje prijateljice su išle kod liječnika [:sramezljiv]
2015 07 05
Sapun od aktivnog ugljena rješava taj problem. :)
2015 07 05
Moraš nosit odjeću isključivo od prirodnih materijala u kojoj koža slobodno diše, moguće je da imaš alergijsku reakciju na neku tkaninu.
2015 07 05
I ja sam imala taj problem kad sam prestala pit kontracepciju, al meni je to bilo od tih poremećenih hormona u kombinaciji sa uobičajenom suhoćom kože, tako da ako ti je suha koža možda joj upravo i smeta svakodnevno tuširanje odnosno izlaganje suncu. Probaj je za početak dobro hidratizirati, a za dugoročno je najbolje provjeriti dolazi li problem "iznutra".
2015 07 05
ja sam negdje do 14 imala puna leda pristica, bila kod dermatologa, dao mi kreme neke i koloidno srebro. nije bas nes pomoglo. to ljeto kad sam presla s 14. u 15. godinu sam bila na moru prvi put nakon valjda 10 godina, a posto sam blijeda ko sir odmah sam izgorila. izgorila do te mjere da su mi ogromni plikovi iskocili. kad su popustili i koza mi se ogulila, pristici su nestali. sad su mi 23 godine, pristici se tu i tamo vrate - dva, tri najvise ako predugo nosim grudnjak, bas na dijelu di dodu naramenice. ne kazem da se przis sad i ti na suncu, samo kazem kak je meni nes toliko banalno pomoglo...
2015 07 05
kupi salicilnu kiselinu u ljekarni i nakon svakog tuširanja namoči blaziicu i prebriši leđa, moju sestru spasilo [:smijesi]
2015 07 05
Ako imaš baš aloeveru, kao biljku jel, otkini list i to po leđima, svaki dan. Malo je skup sport i šteta biljke, no pokušaj.
2015 07 06