Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Tekucina za lece

Nedavno je bila tema o tome tu na krpicama, no nazalost ne mogu nikako naci. Procitala sam nesto tipa da se moze u ljekarni za 20ak kn kupiti otopina NaCl-a i da je to sasvim dostojna zamjena otopini za lece. Koristi li to netko i je li to istina? Nosim meke mjesecne lece inace
2015 07 06
Ne znam, ali znam da u optici Salmoiraghi-Vigano mozes dobiti otopinu za lece veliku bocu dosta povoljno, mislim otprilike 60 Kn. Jednaka je onoj Bausch & Lomb, ali drugi naziv. Ja nosim meke mjesecne lece i jako mi odgovara.
2015 07 06
Bok, ja sam duže vrijeme koristila fiziološku otopinu za čuvanje mekih leća kao povoljniju varijantu međutim kada sam se vratila pravoj tekućini za leće preporodila sam se, a i preporuča se radije koristiti neku original umjesto ove univerzalne otopine. Leće se bolje čiste i duži im je vijek. Međutim možeš probati pa usporediti razliku] [:jezik]
2015 07 06
Pretpostavljam da mislis na fiziolosku otopinu. Mozes je koristiti za ispiranje, ali NE i za ciscenje preko noci, jer nema nikakva dezinficirajuca svojstva. [:sokiran] Lanazg, imala si vrašku sreću da nisi zaradila upalu. [:hihot]
2015 07 06