Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Plaže Rijeka

Zna li itko neku dobru plažu, u Ri ili blizu..ne predaleko..da ima mjesta za parkirat i da nema previse ljudi? Pecine ne dolaze u obzir, znam za plaže oko Brseča al to mi je vec predaleko... zivim u Ri cijeli zivot al stvarno neznam za nista osim Jadranova i kostrene [:smije]
2015 07 06
preluka, bivio, kantrida-kod lučice, ima mjesta ispod atletske dvorane za parkirat i lijepa plaža ti je ispod terena za odbojku, nema previše ljudi i more čisto [:smijesi] ...bakarac....
2015 07 06
Žurkovo ima odlične plaže [:smijesi]
2015 07 06
Ima da..al su sve krcate i parking se naplacuje.. [:place] a ja se sa svojim cudom od auta nemogu na bankine penjat [:smije]
2015 07 06
Ne bih putovala po ovom zvizdanu do neke udaljene plaže da bi me i fanfarama dočekali [:pospan] Svakog jutra u 8 eto mene na Sablićevu, mir, tišina, divota, voda krasna (hladna, doduše, zbog brojnih izvora, ali meni tako i paše), nigdje nikoga....kad se ekipa počme skupljat oko 10, ja lagano kući svojoj, udaljenoj 7 minutica....
2015 07 06
uhh...ja i dragi krenuli oko 4 u kostrenu...inace idemo u jadranovo..a danas kao štedimo naftu..i stigli u kostrenu, spustili se na plazu okrenuli se i otisli ca....produzili do bakarca..izvukli stvari na plažicu ispod one cestice pod magistralom, stavim nogu u more i izletim van ko katapultirana, hladnije more nego u 2mj..na kraju ipak isli do jadranova, taman uhvatili mjesto savršeno, more savršeno, malo ljudi, ma milina [:zaljubljen] [:kesi]
2015 07 06
kakva je plaža u bakarcu pješčana ili? a jadranovo išla bi s djecom a da nije ni duboko?
2015 07 11
u bakarcu je sve skoro beton....par malih plažica je sa strane prema Kraljevici ispod ceste al nisam nikad bila tamo, malo je i tesko doc do njih..a sa strane Bakra ih je par ispod ceste al su strašni izvori i nije bas za kupanje...a Jadranovo je za klince super, jedna je velika plaza s lijepim ulazom i preko puta je jos jedna manja, ugl svuda je lijep ulaz i nije duboko [:smijesi]
2015 07 11
Hvala Lucija 1201 [:poljubac]
2015 07 12