Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

cure iz Koprivnice, Bjelovara, Čazme, Popovače, Siska, Petrinje

prvo... za cure iz Siska i Petrinje... jel ima koji provjeren i dobar solarij ? zadnji put sam bila u 2 solarija u Sisku i zivi ocaj su.. tamo u prvoj ulici, jedan u blizini Malovica...a drugi je na samom spustu sa mosta, ne sjecam se kako se zove salon, nije bas na toj glavnoj cesti nego se u zgradu ulazi od iza ...pa na katu jesam ga sad objasnila a dalje... u petak sam u Koprivnici, a u ponedjeljak ili utorak idem za Petrinju pa prolazim kroz ostale navedene gradove. i onda me nema do polovice 8. mj. tj tu sam, al nisam doma ... tako da ako kojoj treba, vrsim dostavu za sta god treba .. khm... : [:kesi] [:sramezljiv] [:sramezljiv] [:smije] [:smije]
2015 07 07
Sisačani imaju dva odlična kupališta pa se ljeti sunčaju.
2015 07 07
ma znam ja to. samo imam mozda jedan problem zbog kojeg ne budem mogla bas na kupalista, a ne bih na more ko sirela... a i tko zna kakvo vrijeme bude, prosle godine je stalno bila kisa pa da sam i htjela na kupanje nisam mogla [:ljut]
2015 07 07
hvala. budem ih uzela u obzir. rado bih da netko zna da ima bas dobar sa novim lampama :D
2015 07 07
ma razumijem [:smije] [slika:e3d441ea-3076-414e-b67a-9a2ecc9552d6]
2015 07 07
hahaha...a dobro... ne bih se bas res ispekla [:smije]
2015 07 07