Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Kolega s posla part3

Za sve koji su propustili drugi nastavak sage pogledajte temu part2 [:smije] Ugl, sta da Vam kazem..Nemam previse osim da sam se odvazila na jednu poruku. Nesto smo se taj dan tj. jucer zezali..zapravo sam ga ja ful ozbiljno optuzila da je bacio nesto tu ispred hotela i sav se izbezumio i kad je skuzio da ga zajebavam je prasnuo u smjeh itd. I navecer sam mu poslala por kao sorry u vezi onog, al da ga moram malo zezat. Na sta je on odg da je imao puno posla jucer pa je ionako sav bio smusen..ja sam na to odg neku opaskicu i on smajlic samo i tjt. Dakle, ok..mislim da sam napokon shvatila bar do kraja da lik ne zeli nista ipak. Odg je on meni na poruku odmah i sve, al vidim da ne potice razgovor i da jednostavno nema niceg tu. To me najvise i kopkalo u svemu. Naravno jos uvijek mi nije jasno kako je od one zainteresiranosti na pocetku i kao svega da ce nesto bit spalo na nista? Na samo ljubazne pozdrave...Pa mi dodje da se preispitujem sta samnom nije ok, dal se ja mozda krivo ponasam ili u cemu je kvaka? Cula sam se i s njegovim kolegom preko fejsa, al to cisto frendovski jer treniramo isti sport pa smo pricali nesto o tome, a on to sigurno i ne zna. Po svemu sudeci ce vecina zakljuciti da je neki galeb, sta i ja mislim zapravo da muti s nekim il vise njih. Ali mi svejedno nije jasno da bas nista ne zeli probat, mislim ljeto je, nisam ja sad za veze il neki brak, mozda cuga il jednostavno zajebancija..ma makar dopisivanje i na prijateljskoj bazi, nemam nista protiv druzenja. A valjda je tako to u zivotu, gnjave te oni koji ti nisu zanimljivi :)
2015 07 25
Fraeru doslo iz guzice u glavu.
2015 07 25
možda je frajer gej [:tuzan]
2015 07 25
pročitaj svoju zadnju rečenicu.... i zamisli da i on tako razmišlja (a najvjerojatnije razmišlja). a sad prestani razmišljati o "neuhvatljivom" (jer je zanimljiv samo zato jer je neuhvatljiv.... i jer nam ne godi egu da nas netko unaprijed odbije) .... i okreni se nekome kome ćeš biti zanimljivija od usputnih poruka i pogleda. sretno [:poljubac]
2015 07 25
Fashion da naravno..samo ja da zelim njega to znate vi, on to ne moze bit 100% siguran kad se ponasam isto kao on, ljubazno i ti osmjesi..plus ja nisam predlagala nista u vezi nas. Da da iz guzice u glavu, tako je :)
2015 07 25
Hvala danka, to je pitanje ega naravno..svi koji meni pisu su mi totalno nezanimljivi.Pa hoce se meni desit vise u zivotu situacija da cu s nekim imat medjusobno svidjanje i kemiju? Haha..i da ce tec onako normalno
2015 07 25
zbunjolice moja.... vjeruj mi, hoće...oooo..i te kako hoće.... i to će te tresnuti tako da ćeš opravdati nick kad se budeš najmanje nadala.... [:hihot] i neće ti biti uopće važno tko je kome prvi poslao poruku, uputio pogled, kakav... analiziranje i raščlanjivanje ti neće biti ni na kraj pameti.... [:sramezljiv] jer između srca i razuma...kad je još i kemija prisutna.... analiziranju nema mjesta !! uživaj punim plućima....premlada si za bilo kakve kompromise koji te nisu dostojni. za njih će već biti vremena.... već će se život za to pobrinuti [:smijesi]
2015 07 25
Danka ti je lijepo napisala! [:zaljubljen] Smatram da taj tip kuzi da si se "zalijepila" za njega..i vise mu nisi zanimljiva! Naravno kada okrenes plocu, i zaboravis da on postoji-opet ce on oko tebe! To su takvi tipovi...makni se, zaboravi ga..ako ti pride ponovo..samo mu reci: zao mi je propustio si svoju priliku, sada ti meni nisi zanimljiv! [:smije] [:smije] Ubiti ces mu ego... [:smije] [:smije]
2015 07 25
Nadam se Danka. Eto oko mene stvarno ima decki koji se trude i otvoreno mi kazu da zele samnom vezu, jedan od njim mi je cak i prijatelj koji mi je priznao da se zaljubio, ali kad nema nicega u meni. Od svakakvih razocaranja prije, ocara me ovako netko usput, ni sama ne znam zasto. Nije da se palim na bad boyse, ali uvijek su mi nekako ti zbunjujuci napeti. Sve to mene brzo prodje, jedino me u tim situacijama kopka zasto. Ma nema ni veze ugl, samo da dodje netko gdje ce bit medjusobno. Nemam problem bit sama, dapace cak i bjezim od tih veza., distanciram se..hladna sam..nije jos dosao pravi :/
2015 07 25
Brdosuza to sam mislila da..znaci ne da cu sad ignor i bit hladna jer ce skuzit da sam kao povrijedjena mozda il to. Nego samo normalan pozdrav i tjt..nikakvo poticanje razgovora :)
2015 07 25
Bas to! [:smije] Pozdravis-ako bas moras, i ne mozes izbjec...nastavis o svom poslu...nikakvi pogledi..pricaj sa drugima i smjesi se sa drugima! Skuzit ce on..a to je udarac na ego,tipova poput njega! [:smije] [:poljubac]
2015 07 25
fashions.... ima ona lijepa izreka koja ide otprilike ovako: "da mi se vratiti u djetinjstvo... kada su mi izgrebana koljena bila jedina bol koju sam osjećala..." ehhh... curke moje.... znam da u vašim godinama izgleda kao smak svijeta kada vam se povrijedi ego i kada vam ne odgovara na poslane signale netko tko vam je poškakljao maštu.... ali vjerujte mi.... brzo će doći vrijeme kada ćete se smijati tim "problemima" ... i kada ćete odbaciti usluge vlastitom egu zbog nekoga tko je toga vrijedan. [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 07 25
Heheh..ma nije smak svijeta naravno, koliko ima gorih stvari. Nego, ja imam taj problem da moram sve izanalizirat do srzi i rijesit se stvari koje me kopkaju jer inace ne mogu se smirit. Daa ignore bas lijepi sad :)) kad prodje tu i namigne i nasmije se kao obicno lijepo cu samo onako poluozbiljno ej bok
2015 07 25
A to uvijek radi, zadrzava pogled ravno u oci, odmjeri me onako, sva faca mu se proseceri, blentavi osmjeh itd..ma bjezz
2015 07 25
Danka svaka čast na komentarima, zvuče mudro i nama malo manje mladima [:smije] Zbunjola, uživaj u ovom životnom periodu, jer svaki ima svoje čari koje ostali nemaju ;)
2015 07 25
1 2