Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

cure malu pomoc trebam oko poklona :)

Pozdrav kakoo ste mi? :) Trebam vasu pomoc tocnije savjete sto kupiti decku ? znam znam da ja bi to trebala najbolje znati ali nesto bi tjela onak unikatno neda mi se stalno parfem,kosulje,gace,i te fore.Bas bi htjela onak nesto sto je jedinstveno i sto nije tak izlizano za poklone ali tu imam problem trebam vas savjet sta bi mogla zato cure kaj imaju neke ideje za unikatne poklone pomagajte :) jednom je reko kak mu je zakon da je vidio da decku pise na majci ona je a curi na majci moje sve e sad neznam di to naci ,pa neznam dal mu neki zidni sat kupim il jastuk? hmm pomagajte ako neko ima bolju ideju :D
2015 07 28
Ja sam u vezi šest godina i baš sam mu poklonila sve što se poklonit da,osobito uzevši u obzir da slavimo sve iole bitne datume [:kesi] . Nedavno mu je bio rođendan i odlučila sam malo pročeprkati po internetu u potrazi za unikatnim home made poklonima, te naletih na ovu knjižicu od karata "50 razloga zašto te volim". Izrada mi je oduzela svega satak vremena, ali za salve oduševljenja koje je izazvala kod njega je vrijedila. [:smijesi] [:poljubac] [slika:0255d9d3-4446-4009-ad2d-7a3bca60e400]
2015 07 28
Slažem se s @zenskiormar3, ja sam isto slično napravila samo sam ja u knjižari kupila hamer papir najveće dimenzije, presavila ga i probušila dvije rupice, zavezala vrpcom, izrezala papir na komadiće tj na trake, napisala razlog i onda bi presavinula papir i zalijepila ga naljepnicom koja nosi broj (ja sam 114 napravila jer eto, 14.og je sve počelo..) Daš mašti na volju, a on se oduševi više nego nečim materijalnim [:smijesi]
2015 07 28
Za decku sam za valentinovo napravila jastuk sa nasom slikom i velikom masnom narancaste boje. Kupila sam onaj papir sto se isprinta pa lijepi na majicu. Isprintala nasu prvu zajednicku sliku i ispod napisala volim te. Masnu sam napravila od ostataka zavjese i sam jastuk od stare bijele plahte. Napunila ga komadicima spuzve i bio je odusevljen.
2015 07 28
Joj nama je za mjesec dana prva godisnjica, isto se vec mislim sto bih mu poklonila :) Ako nije neke velika prilika kao godisnjica, onda mi je prefora kupit mu bokserice i napisat ''malecka was here'' naravno stavis pravo ime :D [:hihot]
2015 07 29
ja vam mogu napraviti drveni okvir za sliku sa vašim imenima, datumom godišnjice ili nešto drugo po želji, okvir je 20*25cm, 60kn.
2015 07 29