Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

rosmarino posuđe

Vidjela sam da interspar ima akciju za tave i lonce rosmarino, pa me zanima ima li netko kakva iskustva s njima? kupila bih tavu ali jako mi je bitno da je kvalitetna i da se ne ljepe stvari po njoj.. [:zaljubljen]
2015 07 28
Ja sam uzela njihov vok. Oduševljena sam. Stvarno! Iduće mi je tava za palačinke. Naime, imam indukcijsku ploču pa mi to posuďe i odgovara. I dalje skupljam naljepnice [:zaljubljen]
2015 07 28
ja imam običnu na struju, u nabavi sam indukcijske pa mi je super kad znam da će koristiti i tad :) ipak, skoro ne koristim ulje dok kuham pa mi je vrlo bitno da se ne lijepi po površini.
2015 07 28
Vok se ne lijepi. Tavu nemam ali pretpostavljam, ako i tava ima onaj fini sivkasti premaz, da stvar funkcionira isto tj.mene bi oduševila. Kad smo već kod indukcijske, kupila sam u Ikei set za 300kn u kojem sam dobila tavu i 3 posude za kuhanja različite litraže. Odlična cijena za kvalitetu. Na taj način sam si nabavila najosnovnije i faktički mi više ni ne treba. Pretis za juhe i čušpajze imam od prije i on ide također na indukcijsku. U svakom slučaju preporučam sve što sam navela! [:smijesi]
2015 07 29