Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Zdrava prehrana

Hej drage moje evo ovako,zbog zdravstvenih razloga sam na dijeti,moram jesti samo laganu hranu (nista pečeno,pohano,pečeno,masno i sl znaci leso itd)...i sad vec danima jedem dvije vrste jela molim vas ako koja ima koji dobar recept da mi napise [:poljubac] [:poljubac]
2015 07 29
objavila sam tu recept zdravi keksi-to je sigurno dopusteno od slatkog [:smijesi]
2015 07 29
sa zobenim pahuljicama mozes napraviti cudesa od jela, prekrasnih recepta ima pirove posije sa jogurtom, lanene sjemnke s malomasnim sirom i vrhnjem sta te tocno zanima od namirnica? ja sam hobi zdravi kuhar [:zaljubljen]
2015 07 29
Kako samljeti lan? Nemam ništa od aparature niti mi se da kupovati mikser/blender, ima li kakav trik? [:hihot]
2015 07 29
istuci ga batom za meso.
2015 07 29
...ako imas mlinac za kavu...ili valjkom...a mozes i kako harpo kaze... [:smijesi]
2015 07 29
Mužar (avan) ili mlinac za kavu, da [:kesi] i držati ih u hladnjaku, vrijednost imaju samo one svježe samljevene, a zlatni lan je najbolji
2015 07 29
Nemam ništa od toga [:place] Mislim da ću ih staviti ispod neke daske pa skakati po njima, što misliš, hoće li upaliti? [:smije] Da, zato sam ih i kupila u zrnu jer tako mogu duže stajati, dok prah traje samo cca tjedan dana [:smijesi]
2015 07 29
Hajde probaj pa nam javi [:jezik] da li je upalilo...inače, drveni mužar s batom imaš za kupiti na tržnici (drže ih ljudi koji prodaju pletene košare i sl. na vinkovačkoj tržnici) ili bolje opremljenom dućanu za cca 40 kn
2015 07 29
Točno, ima u DM-u. Najbolje ga je držati u staklenoj posudi s poklopcem u hladnjaku.
2015 07 29
Ivance, izbaci bijeli (rafinirani) šećer, jedi što manje začinjenu hranu, svedi na minimum mliječne proizvode jer stvaraju pretjeranu vlagu - sluz u organizmu; jedi integralnu rižu i ostale integralne žitarice s kuhanim povrćem, naročito zelenim koje je bogato klorofilom. Jedi voće bogato betakarotenom i općenito nastoj jesti sezonsko voće i povrće. Uzmi si kao dodatak prehrani Spirulinu da ojačaš imunitet.
2015 07 30
koliko vrsta povrća i voća toliko i vrsta jela na jelovniku, a sve ovisi kako ćeš jesti kuhano ili sirovo voće možeš blenderu miksati i praviti sokove, a možeš i skuhati kompot od sezonskog voća od povrća klasična variva, na lešo ili izmiksano u blenderu s voćem... barem je sad vrijeme kad ima tonu sezonskog voća i povrća...
2015 07 30