Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Preljev za kosu?

E ovako.. imam neku smeđu, svijetlo smeđu kosu koja na suncu pokupi plave pramenove... mislila sam uzeti tamnosmeđi preljev iz dm-a i zanima me kakva su vaša iskustva s tim i imam li šanse da se primi? Ako ne, možete li mi preporučiti neku farbu koja se relativno brzo ispire i neke savjete u vezi umjetnih farbi (dosad sam koristila samo kanu). Unaprijed se zahvaljujem [:zaljubljen]
2015 07 30
ja koristila tamno smedi i ok je..naravno ako je kosa duza onda moras 2-3 vrecice uzeti..ja sam ti znala uzeti crni i smedi i pomjesati ih i opet se dobije tamno smeda...meni se ispralo jako brzo..max 4-5 pranja
2015 07 30
i da eo kad je vec tema tu, zna li netko postoji li jos kakav preljev a da nije onaj od palette? malo mi je skupo 16 kn..jos meni treba 3 vrecice a drzi pola mjeseca [:frustriran]
2015 07 30
pratim [:smijesi]
2015 07 30
preljev možeš napraviti i od bilo koje boje za kosu, jer boje u sebi imaju hidrogen od 6% a preljev 3%, osim plavih nijansi one znaju imati po 9, ali to bude naznačeno na kutiji meni frizerka rekla pomiješati boju s regeneratorom, koliko dobiješ količinski te smjese dodaš vode isto toliko i na kraju dodaš malo hidrogena i to je preljev [:smijesi]
2015 07 30
tijana sokirala si me sad..to tako jednostavno? [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] dakle ja imam kosu preko pola leda, onako malo rijetku ali ne pretjerano i kolko bi ja sad sebi toga trebala napraviti i kako?
2015 07 30
ajme super fora tijana,sutra probam...da li se i to brzo ispere?plava sam dugo a pala mi je na pamet smeđa...ukoliko mi se ne svidi smeđa,preljev će se skroz isprati?
2015 07 30
Ja si radim doma preljev za plavu blajhanu kosu(u predahu od frizera).Malo boje+hidrogen+silver šampon. Umjesto silvera možeš staviti obični ili regenerator.
2015 07 30
ja nemam blajhanu kosu,nego farbano plavu...zanima me da li se preljev skroz ispere u slučaju da mi se tamna ne sviđa'(s obzirom na hidrogen?)
2015 07 30
pa na tu dužinu ja bi kupila dvije kutije boje, možeš prvo napravit od jedne kutije pa ako vidiš da ti je malo smućkaš i od druge [:smije] znači kako sam napisala gore smućkaš boju s malo regeneratora, možeš stavit i uz boju što dođe ona vrećica regeneratora i toliku količinu vode, malo hidrogena i to je preljev, hidrogen je onaj razvijač boje što dođe u kutiji i nanosiš na kosu kao kupovni preljev, znači na mokru kosu utrljaš, odstoji i ispereš, ima po youtube-u tutorijala hrpu, samo pogledaš [:hihot]
2015 07 30
nisam sigurna, ali vjerujem da bi se trebalo isprati kao i gotovi kupovni preljev, ali ne držite me za riječ pa da još ispadnem kriva jer se nekome tamnija boja nije isprala [:smije] [:hihot] [:sramezljiv]
2015 07 30
ja znam za ovaj Keralock preljev iz Müllera (mislim da je na istu foru kao i ovaj Palette instant Color), zatim Lorealov Casting je isto polutrajna boja (doduše nešto skuplja i ne drži baš 24-28 pranja kako navode na kutiji ali izdrži svakako duže od 2-3 pranja za razliku od ovih iz vrećice [:smije] pa bih opet rekla da je malo isplativije) a sjećam se i da je Garnier imao ranije neku takvu polutrajnu boju (Color and Gloss), ali ne znam da li toga još uvijek ima kod nas za kupiti.... naravno, može se uvijek preljev smiksati od trajne boje i najslabijeg hidrogena (+ eventualno malo regeneratora) ali to trebate proguglati za konkretnije upute i omjere [:smijesi] općenito kod preljeva treba imati u vidu da se njima može promijeniti BOJA kose jedino ako je podloga svijetla a inače samo mijenjaju TON (topli, hladni... ) [:smijesi]
2015 07 30
evo sličica od gore spomenutog keralocka i garniera [:smijesi] [slika:9cb50f5c-7ea5-476f-b4de-7bdfd0f0ec3f] [slika:5eb70299-7046-4549-bbc3-d660e0e1515e]
2015 07 30
tijana prosvjetlila si me [:poljubac] i mene i moj jadan studentski buđet hehe :) [:poljubac]
2015 07 30
jao,tijana,,,nakon dugog vremena koristan savjet na forumu.... [:smijesi] [:poljubac] hvala
2015 07 30
1 2