Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Skupna tema: Gdje kupiti?

Ovdje postavljajte pitanja u vezi toga gdje kupiti određeni komad (u fizičkim dućanima)... Primjer: Pitanje: Gdje ste vidjele u Zagrebu prugasti kombinezon? Odgovor: U Stradivariusu u Areni. Ovu temu razlikujte od teme Tražim/kupujem koja se odnosi samo na mojekrpice.hr Sve teme koje se otvore s ovakvom tematikom bit će obrisane.
2015 07 31
Zar ti stvarno mislis da cemo listati stranice ove teme u nadi da netko primijeti ono sto smo napisali? Previse forsirate nekakva pravila koja ce se obiti o glavu onima koji skupljaju klikove od placenih reklama.
2015 07 31
Hvala vam na danom primjeru [:kesi] p.s nikad, ama baš nikad kad bi postala u skupnu temu, ne bi mi se javio nitko s tim što tražim, slažem se s korisnicom theweeknd u potpunosti!
2015 07 31
pa kad nitko ni ne gleda takve teme
2015 07 31
..pa tko bi to gledao... [:kesi]
2015 07 31
Pa, naviknut ćemo se. Valjda. [:zaljubljen] Zna li netko gdje ima za kupiti Adidas gumenih papuča za plažu?? Ali baš taj brand...Kupila sam u Borovu prije dvije godine i sad ne mogu nigdje naći...Okačim sliku sutra... [:ljut]
2015 07 31
Imaš u amadeusu adidas papuča [:kesi]
2015 07 31
Gdje kupiti original bačvu crnog Hvarskog vina, a da nije kemija? Hvala!
2015 07 31
320 theweeknd , prije 8 sata prijavi | Obrišite | ↑ Zar ti stvarno mislis da cemo listati stranice ove teme u nadi da netko primijeti ono sto smo napisali? Previse forsirate nekakva pravila koja ce se obiti o glavu onima koji skupljaju klikove od placenih reklama. budući da se ovdje svi vode za time što drugi tako ću i ja, uvodimo onda i takav režim. pogledajte forum.hr ili bilo koji naš ili strani forum s mnogo korisnika i dobrom organizacijom. Otvaranje tema koja će imati jednu stranicu samo da bi se odgovorilo na jedno pitanje ne dolazi u obzir. Barem ćemo tako sa temama koje se ponavljaju, poput gdje kupiti.
2015 07 31
Admine - loši aspekti foruma kakav je na Forum.hr, je upravo u serveru koji je posve nestabilan i salatama od tema koje više nitko ne čita i otvaraju nove sa novih profila i riskiraju baniranje. Primjer za to je što ovdje kopiramo kome upućujemo post nema da odgovor automatski usmjerimo na onog na koji se odnosi, zamisli pitanje na 5 page-u a odgovor tamo negdje na 10-tom [:vrti] Ovo je najgora ideja ikad. [:vrti] Ajmo fino obnoviti stare teme Rasporodaje, Zamjene i Kupujem, to mi ima puno više smisla. Hvala! [:kesi]
2015 07 31
Ako netko zna gdje u Zg mogu kupiti majicu sa natpisom YOLO? Isključujem importane jer su im majice žnj. Hvala :)
2015 07 31
@harpo31. otvorene su nove teme rasprodaje, zamjene i tražim. ne govorim o serveru foruma, već o organizaciji. teme od milijun stranica se itekako čitaju i aktivne su.
2015 07 31
Gdje ima u zg kupiti muških majica sa šaljivim natpisima,ili da se natpis moze dati odstampati na majicu,ako NETKO zna NEK mi javi u inbox jer mi se neda listat ovu temu koja ce vjerovatno imati 100 stranica [:znoji] hvala!
2015 07 31
Curke pogledajte si stvari i na mom profilu
2015 07 31
Princeza zlato.....pa daj si probaj malo pručiti pravila stranice.....pažljivije čitaj ove napise i teme od adminke.... Ako nekaj ne razumiješ , pitaj.....ne srljaj bez veze i ne ubacuj se u teme sa svojim reklamiranjem jer je to zabranjeno. [:smijesi]
2015 07 31
1 2 3 4