Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Svaka vam čast

naši zaposlenici ove stranice, mislim da ste trebali prvo riješiti prevarante, a ne brisati artikle No, dobro, sve više mi se ova stranica gadi Hvala na tom osjećaju [:poljubac]
2015 08 04
Pa koji to artikli su ti obrisani?Možda si prekršila neko pravilo? Imam li ja to osjećaj da ljudi tu nikad zadovoljni.Pa tražilo se da admin bude tu i briše artikle i sve što krši pravila a drugi opet priželjkuju da ga zapravo nema
2015 08 04
ninipini imaš ti pravo a bome i ova cura ima pravo a imam i ja pravo da vam kažem da nemate/imate pravo eto [:hihot]
2015 08 04
[:smije]
2015 08 04
Brišem danas igračke, kutije, dekice, i ostale artikle koji nemaju veze s nijednom kategorijom. Prevaranti su svi rješeni hvala na pitanju. Ne možemo utjecati na pojavu novih nažalost i mislim da nije u redu da pišete "prvo rješite prevarante a onda brišite oglase" jer se sve mora rješavati u isto vrijeme. LP
2015 08 04
Bez veze. Radije brišite hrpetine tagova koji tražilicu čine potpuno neupotrebljivom. I oglase s neta.
2015 08 04
I to brišemo, bez brige. :) Imate moj inbox, slobodno mi se obratite tamo. :)
2015 08 04
admin, a stare nekorištene profile? puno je takvih artikala pa otežavaju traženje
2015 08 04
Neaktivni profili se ne brišu, ponovila sam već više puta. Vlasnici su rekli da nema brisanja profila ni artikala sa neaktivnih profila, zašto, ne znam, nije do mene zaista.
2015 08 04
U svakom slučaju, nešto se događa, to smo htjeli, to smo i dobili. A kojim redoslijedom će se što rješavati nebitno, bitno da se riješi. Što se tiče prevaranata, već sam na XXX njih naišla koji su blokirani, a oni novi sigurno neće čim otvore profil izjaviti da imaju loše namjere, tako da ih se ni ne može blokirati dok ne dođe do neke suradnje u kojoj nije ispoštovan dogovor. Zadnjih par dana stranica uopće ne šteka, nit' me izbacuje, slike se brže učitavaju, ja zadovoljna.
2015 08 04
Uvijek će se naći netko sa izjavom da se prvo riješe prevaranti, a onda sve ostalo. Jer je ok kršiti sva ostala pravila dok god ne varaš. [:pospan] Da, ovo za neaktivne profile bi bilo ok da se samo artikli maknu da ne guše tražilicu, a profil ostane ako se netko odluči vratit. Ali dobro, ne možemo baš sve sad imati, tagovi će se riješiti pa će biti bolje. [:zaljubljen] Eppur si muove!
2015 08 04
Slažem se da je bitno da ide nabolje. I meni je jako žao zbog tih neaktivnih, zato uvijek ispočetka ulovim priliku pitati, ali što je tu je. Meni je ustvari jako žao da nema dodatnih kategorija za nekrpičarske stvari jer kod zamjena ljudi ne pretražuju sve teme nego gledaju profil. Čak i kad sam imala na profilu napisano duži period što sve imam za zamjenu, ljudi su se javili tek kad sam stavila oglas. Znam da su krpice prvenstveno namijenjene odjeći isl. ali meni je stranica puno draža i praktičnija od bilo kojeg oglasnika ili fb stranice (mislim na same oglase).
2015 08 04
nikad nitko nije 100% zadovoljan.i drago mi je kaj se brišu razne hranilice,hodalice,zepter,vascy,pogotovo kad imaju tagove poput nike,adidas,desigual [:smije] . ima tema za prodaju nekrpičarskih stvari,kome treba neka tamo potraži.uostalom ima njuškalo,fejs,plavi oglasnik. moja susjeda je sve te hodalice,hranilice i ostale stvari prodala preko fejsa i njuškala.
2015 08 04
..prigovora ce uvijek biti...svida mi se brisanje nekrpicarskih stvari.... [:smije]
2015 08 04
nije to zamišljeno kao prigovor nego kao iznošenje mišljenja, da se vidi tko kako razmišlja pa da znamo pitati da se promijeni ono što većini odgovara [:zaljubljen]
2015 08 04
1 2