Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje za administratore

Molim vas informaciju što je moguće učiniti da prodavač sazna da ima kupca... naime, danas sam našla prelijepu haljinu, ali prodavačica se nije od 20.07.2015. prijavila na stranicu... možete li vi urgirati, putem maila ili nekako? Lp, Martina
2015 08 24
Kad joj pošalješ poruku na krpice, ona dobije tu poruku na mail
2015 08 24
bas tako@ gogo, bas sam mislila napisati to
2015 08 24
Hvala vam na odgovoru... samo mi nije jasno kako to da ja na mail ne dobivam poruke?
2015 08 24
Pogledaj u neželjenoj pošti
2015 08 24
Nema ništa :( Možete li mi reći kojim sam se mailom prijavila, preko Gmailu ili Yahoo mail? Ne znam jer godinama komp čuva i ne moram se posebno ulogiravati na ovu stranicu...
2015 08 24
Mi ne vidimo tvoj mail.
2015 08 24
klikni na uredi profil, tamo ti se vidi mail.... [:smijesi]
2015 08 24
Imate pravo... puno hvala na pomoći [:smijesi]
2015 08 24
molim vas ako netko zna da li moji pogledi na robu dizu broj pogleda artikla (znaci ako gledam svoje artikle prek svojeg profila) hvala
2015 08 24
Pozdrav! Danas sam dobila poruku neprimjerenog sadržaja, pa vidite što ćete s tim korisnikom :) nastyboy087 Imam jednu ponudu,mozda tebi neobicnu,ali ako nisi za,zanemari i oprosti na smetnji!! Svatko ima svoj neki fetish i skivene zelje pa tako i ja Trazim,kupujem noseno,ne oprano sljedece : gacice,tangice,carapice,najlonke,starije tenisice,balerinke,stikle...sve to ili nesto od toga...bitno da je noseno dosta i ne oprano prije slanja!!Mislim ozbiljno i apsolutnu diskreciju trazim i nudim...i dobro placam,prema dogovoru!Nakon sto obavimo posao,kao da nista nije ni bilo!! eto...ako si za,kazes sto bi poslala,poslikas to i dalje dogovorimo cijenu i sve detalje...a ako nisi za...jos jednom sorry na smetnji! pozz
2016 02 17