Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ideja: PRIJAVA SURADNJE

Ivanche22, kako bi se ovime stalo na kraj prevarantima?
2015 08 29
Ne, vec jednostavno treba uvesti placanje iskljucivo preko Paypala, kao ti stvar ne stigne ili stigne u drugacijem stanju, dobijes svoje pare natrag i aj bok.
2015 08 29
To je samo moja ideja nekakva jer ovdje nikakve zaštite nema osim iskustva ili nekakve unutarnje intuicije... Pratim ove Crne liste, spominju se ljudi iza profila koji su i prije varali, ponovno vrebaju... Čujte, ponudite vi nešto svoje... dajte rješenja, Crna lista se puni svaki dan [:ljut]
2015 08 29
I da, prilagodite HRVATSKIM prilikama...
2015 08 29
Stranica bi sama trebala osigurati korisnike bez ikakvih naknada.Mi još tu moramo plaćati promoviranje artikala ,kaj bi bilo u redu kad bi funkcioniralo.
2015 08 29
Probala sam baš to, skinulo mi 6 kuna, pratila 2 dana i ništa... [:vrti]
2015 08 29
Come i kroasan su super sve rekle...zakljucak je -nema pomoci,i dok one od gore ne pocne zanimati stranica i korisnici.
2015 08 29
malllaaaa prijedloga je bilo, ne rješavaju se banalnije stvari koje bi mogli riješiti i u Tanguziji,a ne samo u Hrvatskoj, a kamoli ovo. Drugo, kako i zašto je ovo postao problem korisnika, a ne vlasnika? Evo ti ideja, stvori kritičnu masu i bojkot krpica do promjena na bolje. Dok se ljudi spajaju i oni ubiru pare od reklama, ostat će sve isto.
2015 08 29
Uostalom pokušala se skrenuti pažnja "onih gore" na krpe.hr,pa je i to neslavno prošlo [:ljut]
2015 08 29
[:place] [:place] [:place]
2015 08 29
Da se administracija više angažira stalo bi se na kraj prevarantima...npr.da se postroži registracija..da se traže svi mogući podaci pri registraciji...nešto da se napravi jer ovo više nije normalno šta ljudi rade ovdje.Ima super robice i super cura i šteta je velika da se događaju tolike prevare.
2015 08 29
nek netko zalijepil link od peticije,pa nek malllaaaa procita,sta se sve probalo...preko moba sam pa ne mogu ja
2015 08 29
temu peticije [:sramezljiv]
2015 08 29
čini se malo prekomplicirano...
2015 08 29
Kakvim to hrvatskim prilikama? Sta vecina Hrvatske ne zna napraviti racun na paypalu i uzeti si karticu u nekoj od banaka? Pa to uopce nije skupo. [:pospan]
2015 08 29