Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ideja: PRIJAVA SURADNJE

da djevojke ovdje nisu, s oprostenjem, toliko glupe, ne bi bilo toliko prevara ni prevaranata dok god uplacuju 50 kn za nove starke, 250 kn za airmaxice, 300 kn za original kors torbe, 200 kn za hl rayon bandage haljine, 1500 kn za iphone 6 i sl, prevara ce biti kako svaka roba nadje kupca, tako i svaki prevarant nadje budalu [:smije] [:smije] [:smije]
2015 08 29
a ono.... u se i u svoje kljuse a? [:tuzan]
2015 08 29
odlična ideja da adminima damo proviziju od svake prodaje, a minimmalno 25% [:smije]
2015 08 29
Govorila sam od 0.5%, 1 a ono, bar bi bio ažurniji [:sramezljiv]
2015 08 29
lanazg - potpuno se slažem - da nema potražnje, ne bi bilo ni ponude.. ko muhe na g**** malllaaaa - mislila si dobro, ali ne ide to ovdje [:vrti]
2015 08 29
Ajoj, onda "privatne" crne liste, kao i dosad [:hihot]
2015 08 29
Lanazg stvarno ne želim da ti se vrati to što si upravo komentirala .
2015 08 29
Nisi lose mislila, ali ideja ni dobra! [:smije] Kao prvo..cim korisnice odlucuju hoce li uci u suradnju, da plate proviziju za to, iz toga nema nista! [:smije] Pa nece ti ova ni prodati..reci ce da je rezervirano..i prodati nekoj koja hoce kupiti na "rizik'..i bez da obje uplacivaju dodatan novac! [:hihot] Majo..kako mislis link od teme mamemirne za peticiju? [:kesi] Pa adminka je obrisala njenu temu [:smije] ..bice je sam pogled na temu stvarao nemir na str! [:ljut] Malllaaaa..sve se moze..i mogu ce je..u rs su cure, zbog nezadovoljstva adminom..dobile novog..samo ovdje se odustalo, radi odredenih sabotaza! [:smijesi]
2015 08 29
Prijedloga će uvijek biti, ali se prevare ne mogu riješiti. Kad si oštećen novčano - onda si oštećen. Previše je komplicirano da bi se ovo ostvarilo. Sorry meni se ideja ne sviđa. Ovdje i kad si prevaren ne smiješ javno u nekoj temi objaviti te nečije podatke tak da ne vjerujem ni da će se ovom idejom nešto postići na bolje.
2015 08 29
narodna banka bi trebala vratit svu lovu za koju je netko prevaren, ako vrati samo 5% to nije ništa nego za sjest i plakat
2015 08 29
ivanche22 - biti ce da si i ti jedna od onih koje su mislile da se za 600kn kod profila s 3 i pol sumnjive povratne moze obuci od glave do pete u markirano, a uz to dobiti i iphone [:jezik] draga, ovdje sam 3.5 godine i ako me do sada niti jedan majmun nije preveslao, niti nece. postoji nesto sto se zove zdrav razum. ako netko misli da za par kuna moze dobiti vrhunsku stvar s profila na kojem je par nastancanih povratnih i slike s neta, zao mi je, ali sam si si kriv ovdje ne govorim o curama koje su prevarene od ovih koji podvaljuju fejk stvari(odjecu, parfeme) pod original, one koje nakon 100 povratnih odluce pobrat pare i sl vec iskljucivo o par likova koji vec godinama operiraju i kupe novce naivnih (evo, jel bolje reci naivan nego glup? [:smije] ) cura koje se pomame umjesto da razmisle. da nema "naivnih" cura, ne bi bilo ni takvih likova i tocka
2015 08 29
Lanazg nije istina da sam tako nasjela...da patim od markiranog sigurno ne bih na krpicama kupovala nego u dućanima...cura od koje sam kupila i bila prevarena ima sve pozitivne i eto odlučila je, ne znam zašto mene prevariti...i nije bio veliki iznos i nema ništa skupo ni markirano na profilu...tako da nemoj pametovati ako ne znaš o čemu se radi.
2015 08 29
Zaboravila sam reći da na aukcije.hr postoje ljudi koji imaju nekoliko tisuća siguradnji, a neki od njih - svako toliko - dobe negativnu ocjenu jer, eto, ipak ne žele prodati predmet po određenoj cijeni pa oštete kupca koji im je već uplatio novac na račun [:hihot]. Upravo zbog toga bi administratorima bilo teško odlučiti koga će "zastupati", a koga ne, jer pretpostavimo da administratori nisu psiholozi, a mnogi ljudi su prevrtljivi i unatoč mnogobrojnim pozitivnim suradnjama i uloženom trudu, neki kupci im jednostavno "stanu na žulj" pa ga odluče oštetiti [:smijesi]. To je jednostavno tako u životu, u svijetu imamo sudove i organe koji djeluju na puno višim razinama, pa ne mogu spriječiti neke stvari koje se u svijetu ipak dogode, a ako te netko zaista želi prevariti, prevarit će te, to je tako.
2015 08 30
Molim Vas za pomoć.Gdje mogu prijaviti korisnicu koja me prevarila? Hvala
2015 08 31
1 2 3