Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Help!! Korisničko ime

Cure,može li se promijeniti nadimak-korisničko ime na krpicama? I kako? Unaprijed hvala
2015 10 24
A joj,hvala,malo mi je hitno,jer ne želim više biti sa svojim imenom ovdje,počeli su mi se javljati bolesnici...
2015 10 24
Potpisana-hvala na linku!
2015 10 24
[:smije] [:smije] [:smije] Dejziii - i ja bi rado isto kad dođe neka nova adminka [:hihot]
2015 10 24
hahaha daisy [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] IvanaAladrovic ne može [:kesi] [:kesi]
2015 10 24
dejzi ccc [:smije] [:smije]
2015 10 24
E hvala na potpisu jer pomogla si biti dio kolektiva za bolje Krpice. A sad losa vijest: ne moze se nazalost ili na srecu (zbog prevarantica) mjenjati korisnicko ime. Jedino ti preostaje mogucnost da otvoris novi profil na Krpama i da kontaktiras sve cure s kojima si suradjivala da ti ponovo na novom ostave povratnu. A ti ih zbilja imas puno...bilo bi steta da ih ostavis. A sto se tice bolesnika, ma samo stisni iksic. Javljaju se i nama ostalima razno razni likovi, tipa da bi kupili gacice, carape ili pohvaljuju sise na slikama i slicno. (pardoncek grudi) [:smije] Tako da samo stisni iks. I hvala ti na potpisu! [:zaljubljen]
2015 10 24
potpisala i ja [:smijesi] pokušavala sam dati tri glasa, al nejde [:smijesi]
2015 10 24
hahahahhhahaa ofcoooooo [:place] [:place] [:place] [:place] [:place]
2015 10 24
Uf i mene to sekira s korisničkim imenom -.-
2016 03 02
A dobro je nisam jedina :D
2016 05 01