Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zašto mi stalno ulazi u tuđi profil?

Dakle moj problem je što se ulogiram normalno svojim korisničkim i menom i lozinko, otvori moj profil, ali kad kliknem na poruke otvori mi poruke neke druge korisnice (svaki put iste), međutim jučer mi je otvorio opet od neke druge, ali jučer nisam uspjela otvoriti ni temu jer kad bi kliknula na forum opet bi me prebacivalo na taj tuđi profil....što učiniti, kome se obratiti....užasno mi je što nenamjerno upadam u nečiji PRIVATNI profil, a k tome ne mogu ni pročitati svoje poruke....HELP!
2015 11 04
[:hihot] [:hihot] ... htjela - ne htjela ,postala si haker [:smije] ..eto neki se uče za to,a tebi uspjelo bez problema [:hihot] ...ako upadneš kod mene,možeš slobodno nešto i prodati [:smije]
2015 11 04
[:sokiran] [:sokiran] svašta, za ovo prvi put čujem
2015 11 04
prvi put ovo čujem...rekla bi ti da se javiš adminu, ali to tu ne postoji.... [:tuzan]
2015 11 04
mishell hahahahhahhahahahaahhahaaha [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 11 04
Ovo je najbolje ikada! Ponesi svoja znanja i javi se inbox..s kojeg god profila hoćeš! [:smije]
2015 11 04
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] dobrodosli na hrvatske krpice! [:smije] [:smije] [:smije]
2015 11 04
Sad je službeno...postala si dobri duh sa Krpica [:hihot] ...Halloween!!
2015 11 04
Taman kad pomisliš da te ništa više ovdje ne može iznenaditi.. [:smije] [:smije]
2015 11 04
hahaha super ste [:smijesi] ja se nadala da će se bar još koja cura javit da joj se to događa....ko zna možda i tim curama ulazi u moj profil [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] jel moguće da radimo možda u istoj firmi pa zato? to mi je palo na pamet pošto ova zgrada di radim ima 15 katova i milijun žena....pa možda koja ima profil...ne znam, zbunjena sam skroz [:boji] ne želim biti haker [:place] [:place] [:place]
2015 11 04
[:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] a jadna! Samo se ti meni javi...nać ćemo mi tebi posla [:kesi]
2015 11 04
Ak je gitadevi mogla imat hrpu tuđih omiljenih na svom profilu, možeš i ti imat tuđe razgovore [:hihot] Dam se kladit da će se adminka jako iznenadit, reći da nikad nije čula za to i da će proslijedit tehničaru da ispravi problem [:smije]
2015 11 04
[:smije] [:smije] [:place] ....e da upadneš tako u Lutriju,nebi se žalila...hahahahha....koja bi to naštimaljka bila..eeee [:znoji] .... [:jezik] ...nema ti ovdje sreće od pomoći,morat ćeš angažirati pravog hakera [:smije] [:hihot]
2015 11 04
Ubi me gea s ovim komentarom. [:kesi] Naravno da će se administracija promptno javit sa opširnim obrazloženjem zašto je do toga došlo. [:jezik]
2015 11 04
Meni se to desavalo prije, i onda je nakon nekog vremena prestalo.. Samo doslo, samo oslo! [:hihot]
2015 11 04
1 2 3