Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zašto mi stalno ulazi u tuđi profil?

Hahahah, Mishell [:hihot] [:hihot]
2015 11 04
[:smijesi]
2015 11 04
A svasta [:smije] ako kod mene upadnes prodaj nesto molim te [:smije] nasa hakerica [:smije] kaj se uzrujavas zabavi se [:smije] [:smije]
2015 11 04
da bar odeee...koma mi je ovo...mislim nit joj čitam poruke niti išta ne pada mi to na pamet, ali želim SVOJE poruke a nikako do njih [:tuzan] javila sam adminki veselimo se odgovoru [:zaljubljen]
2015 11 04
Eto stigo suvisao odgovor od adminke: [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] ja sam došla biciklom!
2015 11 04
Maraya-hakerica - sviđa mi se pošto sam inače totalni idiot za tehniku i sve vezano [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 11 04
sretno ti bilo...a do tada uživaj [:smije] [:hihot]
2015 11 04
a sad jedna novost!!! kad uđem u ovu temu vidim samo prvu stranu i piše da nema više stranica....al kad utipkam neki odgovor sve se pojavi... o ludaaa kućoooo [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 11 04
samo ti vježbaj Maraya,biti će nešto od tebe [:hihot]
2015 11 04
hahaha mislim da ću prije odustat od ovih krpa neg postat haker [:ljut]
2015 11 04
Očito dijelite istu IP adresu ili su postavke mreže takve da pamti sve podatke svih korisnika. Očisti povijest pretraživanja i kolačiće, lozinke i sve spremljene podatke preglednika pa se prijavi opet i ne klikaj "zapamti me" niti da preglednik automatski pamti lozinku. Trebalo bi pomoći.
2015 11 04
To se već dogodilo prije otprilike dvije godine. Nastao je totalni kaos,cure su slale sa tuđih profila poruke drugima i slično. Trajalo je dva tri dana. Totalni kolaps, cure koje su dugo tu možda se sjećaju tog događaja.
2015 11 04
"ja sam došla biciklom!" Huh? [:vrti]
2015 11 04
nisi prva kojoj se to dogodilo...već je bilo tema o tome.nije mi jasno kako ste to uspjele [:kesi]
2015 11 04
Ja sam tu jedno 5 godina ako se ne varam i nisam to cula, prva vijest, a komedije [:hihot]
2015 11 04