Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

DHL slanje paketa...

Neki puuuno veći paketi s ebaya su mi bili poslani DHL-om, ovdje su normalno stigli poštom... Prije toga nisam znala da uopće postoji DHL i u mom gradu [:hihot] Sada me zanima zna li netko kako to funkcionira s njima, mogu li ja preko njih slati pakete izvan RH...mogu li se slati paketi bilokoje veličine i kolika je cijena slanja? Voljela bih znati, možda se više isplati pa da otvorimo profil i na sloveskim, srpskim krpicama... Vjerujem da bi poneka informacija svima dobro došla ako netko zna [:sramezljiv] Gledala sam njihovu stranicu ali nisam našla nikakav cjenik ni išta sl... [:sokiran] Pa eto ako netko zna nešto, molila bih da to podijeli ovdje, hvala! [:sramezljiv] [:poljubac]
2015 11 08
hvala, to znam da se može pratiti itd. ali i dalje ne vidim nikakav cjenik...pa bolje ako je netko slao ili je upućeniji ako može napisati kakvu mislim većini korisnu informaciju [:sramezljiv]
2015 11 08
Novo! Prijava – MyDHLExternal Link / New Window Šaljite sada Šaljite sada External Link / New Window Novi on-line pošiljatelj — saznajte više Novi on-line pošiljatelj — saznajte više Otvorite šifru u DHL-uOtvorite šifru u DHL-u Saznajte cijenu i tranzitno vrijemeSaznajte cijenu i tranzitno vrijemeExternal Link Pronađite lokaciju DHL centraPronađite lokaciju DHL centra Valjda ovdje gdje piše saznajte cijenu, skroz desno na stranici, upišete podatke i izračuna cijenu
2015 11 08
Mislim da je Dhl samo međunarodni promet
2015 11 08
Ajme oprosti sad vidim da bi slala van Hr [:sramezljiv]
2015 11 08
ne znam toliko podataka jer nemam još ništa za slati, baš neki okviran cjenik bi mi trebao....a ovo i kad popunim sve ne izbaci mi cijenu nego nešto čudno...u svakom slučaju hvala [:sramezljiv]
2015 11 08
[:smijesi]
2015 11 08
I mene to zanima..ako želim slati van Hrvatske..kako to funkcionira..koliko košta?? Da li netko od vas ima profil na slovenskim i srpskim krpicama.. Hvala!
2015 11 08
Ovako,može se poslati DHL-om iz Hr za bilo koju državu ali to košta cca 900kn (zavisi di se šalje).Npr Njemačka 925kn,UK 935kn paket do 2kn...inače cjenik se minja na svaku pola kg.Ovo šta dolazi s ebaya je nešto dr.Pokupi DHL ali stiže HP-om. Cijene su im sulude,van svake pameti. Iako pošiljka stiže već id dan...
2015 11 10
uff [:sokiran] ...ništa od toga znači...a mislila sam da su cijene tiska i pošte sulude [:hihot]
2015 11 13
Da,cifre su pod nebesa,bez obzira šta je kod primatelja id dan [:znoji] Ovo šta nama šalju DHL-om je sasvim neki dr đir.I fala Bogu da je tako jer ko zna kad bi kupili išta [:hihot]
2015 11 14