Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Stavljanje dječjih brojeva

Pitanjce, kako staviti oznaku veličine dječjih predmeta, uopće se ne kužim u to. [:ljut] Dobila sam hrpu dječje robice ali veličine na njima: -ili čak nikakve ne pišu, -ili su slovčane oznake (m, s, l...btw, nije li dječji broj ionako uvijek s??? [:hihot] ), -ili neki besmisleni broj tipa: 28....a besmislen je zato što ga nema ni približnoga u ponuđenim veličinama u izborniku....U padalica-izborniku su brojevi od 56 do 176, sa nekoliko brojeva prekočenima i besmislenim redoslijedom...Ali dobro, nebitno sad što je ponuđeno, ustvari, kad ionako veličinu zapravo mogu staviti u tagove..ali ju ne znam odrediti.. [:znoji] Ono što me zanima je, kako odrediti koja je veličina kad je dječja veličina?!??! [:tuzan] Ne želim morati dodavati sve tagove svih veličina, najurit će me Ivančica. [:place] A i bez nje je zapravo poprilično kretenski. [:vrti]
2015 11 11
i dječji brojevi imaju s,m, l, xl dječji broj s i odrasli broj s nije isto
2015 11 11
Neki brandovi,pogotovo sportski imaju i za dječje artikle oznake s,m,.l.. no uz njih uvijek pišu cm što je otprilike visina djeteta u toj dobi. Najsigurnije ti je napisati u opisu oglasa mjere.
2015 11 11
najbolje je ostaviti rubriku za veličine prazno, napisati u opisu mjere i otprilike za koji uzrast dijeteta mislite da bi bilo.... i svatko po mjerama može usporediti dal mu odgovara ili ne.... mislim da je tako jednostavnije nego raditi pomutnju sa s,m,l...
2015 11 11
U izborniku su prave dječje veličine - ti brojevi označavaju cm, tj. visinu djeteta. novorođenče je 56, a dijete od 3 godine cca 104...itd. Veličine označene kao small, m, ili l, su vrlo rijetke kod dječje odjeće, tek par brandova tako označava, npr. idexe ili sportski ...
2015 11 11
pa napiši u naslov marku i tu veličinu koja ti piše na etiketi npr. benetton ima svoje veličine, njihov S dječji je 6-7 g. ili 122 znat će mame, ne brini [:smije] npr. majica Benetton S [:smijesi]
2015 11 11