Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Broj pogleda

Cure, vidite li vi broj pogleda na artiklima? Ja i dalje ne. A fale mi, volim vidjeti koliko se neki artikl pregledava i koliko je popularan, ima li šanse da završi na naslovnici i sl. Pogledala sam slovensku stranicu (moj butik) po uzoru na koju je redizajn napravljen i tamo ih također nema. Znači li to da su trajno ukinuti i neće ih više biti? Admin? Ivančica? Anyone? Kao drugo, cure koje imate vip članstvo i onu statistiku, vidite li ih vi? Je li to uvjet da budu dostupni il kaj, je li to sad dodatna usluga koja se plaća? Ako da, bilo bi fer da je to bar negdje jasno objavljeno... Prva ne bih imala ništa protiv da se članstvo na stranici plaća (realno, skoro nigdje oglasnici nisu besplatni), ali onda bi stranica morala biti kvalitetna, napredna, sigurna i pružati određenu razinu usluge, a mislim da ćemo se sve složiti da to ovdje definitivno nije slučaj...
2015 11 19
Ja isto ne. Ocito su ukinuli broj pogleda.
2015 11 19
Broj pogleda imam samo od jučer i to na statistici, ali ne razrađeno po artiklima kao prije nego samo ukupan broj pogleda za jučerašnji datum :(
2015 11 19
gdje se može vidjeti ta statistika ???
2015 11 19
u vip članstvu,30 dana-5 kn. Ova usluga vam omogućava da promijenite izgledad dućana i pratite svoje statistike. Usluga sadrži modificirane postere za dućan i mogućnost da sami radite grupe za svoje artikle. Ova usluga traje 30 dana.
2015 11 19
Falee :(
2015 11 19
Nikakvo vip članstvo,bačen novac :smajlićkojiokrećeočima
2015 11 19
Ja neko vrijeme nisam baš bila aktivna, ali vidim da nisam ništa niti propustila. Ne razumijem da je tako teško napraviti stranicu poput američkog Poshmarka, gdje sve artikle staviš u bundle, napravi se shipping label i stranica je u principu potpuni posrednik što znači da se rješavaju disputes i slično i to u roku odmah. Sve se rješava putem stranice, zasticeni su i prodavači i kupci. Ovo je bilo izvrsno zamišljeno, loše realizirano kao i sve kod nas uostalom. Najviše problema imam s forumom koji je zapravo užasno kompliciran te ukoliko ne sudjelujes u nekoj od tema ne možeš zapravo pratiti jer temu izgubiš u moru drugih. Brojanje pogleda je najmanji problem....
2015 11 19
kad će sve ostalo proraditi na stranici. brojač mi najmanje fali.. ne mogu sliku uploadat u poruke!
2015 11 19
Ja i dalje ne mogu staviti novi artikl, ima li još netko s tim problema?
2015 11 19
ja mogu,ali sve je jaaaako sporoo
2015 11 19
ja hvala Bogu mogu staviti artikl više, ali do prije tri dana nije mi htjelo ući u stranicu i sad sam išla pokuišati vidim da nema br pogleda :O užaaaaaaaaasno nešto baš me je to naljutilo :/
2015 11 20
Da, nema pregleda oglasa....jer vidim da je stavljeno u omiljeno nešto, a oglas nema nijednog pregleda. Oglas od jučer.
2015 11 20