Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Platila sam, pošiljke nema 10 dana, a prodavačica kaže da će doći svaki tren...

Uplatila sam dogovoreni iznos, navodno je prodavačica poslala paket običnom poštom a li ga nema već 10 dana. Ona kaže da to toliko putuje poštom (iz Zagreba u Zagreb), Cura ima sve pozitivne ocjene i ovdje se ne radi o velikom iznosu. Nisam za ostavljanje negativki jer si mislim da je možda pošiljka izgubljene na pošti i da prodavačica nije kriva. A ako ostavim negativku i ona će meni, a budući da sam nova ovdje to mi baš nije neka opcija. U svakom slučaju ja sam na gubitku [:tuzan]
2015 11 22
i meni je paket poslan prije 11 dana,još ga nema..,to je čest slučaj
2015 11 22
Zeznuto, da. Meni je postom, obicno slanje, najduze putovalo 7 dana , ali sam slala na otok i to je "kao normalno". Ako paketic ne dode, ako je prodavacica postena, vratila bi ti novce, barem ja tako jesam, osim ako si ti inziszirala na obicnom slanju, to je vec tvoja greska. Najsigurnije je preporuceno, brzo dode, ne gubi se paket, malo je skuplje, ali se isplati, moje osobno iskustvo i misljenje.
2015 11 22
nije se jednom izgubila pošiljka koja je obično poslana... šaljite preporučeno, imate potvrdu da je poslano i u slučaju da se izgubi vrate jedan dio novca... a kad obično šalješ nema ni dokaza da je poslano i ajo se zagubi piši kući propalo.... ja sam jednom samo slala obično kad sam tek stigla na krpice, i naravno pošiljka se izgubila... možda je i došla curi a ona rekla da nije aj ti sad znaj.... a isto tako ona može misliti da nisam uopće poslala a rekla sam da jesam, nemam nikakav dokaz.... poslala sam joj ponovno istu stvar jer sam imala dvije iste ali od tad nikaaaad više ne šaljem obično! jednino ako netko baš inzistira na običnom slanju ali mu odmah u startu kažem da je na vlastitu odgovornost ako se izgubi!
2015 11 22
zadnjih tjedana dosta kasne u pošti s pošiljkama...mislim da nije do prodavačice...malo jos pričekajte...
2015 11 22
ja sam na desetke pošiljki slala obično i nikad se ništa nije zagubilo,tako da ne vjerujem previše u takve priče..,ne znam
2015 11 22
Slanje običnim načinom je u pravilu na odgovornost onoga tko plaća poštarinu, a želio je uštedjeti. Obično je to kupac. Ako si tražila (ako, kažem..) običnu poštarinu, moraš snositi i rizik za to i onda prodavač nije odgovoran. Uostalom, postoji mogućnost da ti još stigne...nije prvi put da pošta malo kasni od prosječnog vremena slanja..
2015 11 22
ja ne šaljem obično baš zbog tih neugodnosti.... ma nema šanse... ma zbog same sumnje da nešto nije došlo a trebalo je - ne želim se ispričavati ni opravdavati za možebit situacije. netreba mi to.. definitivno
2015 11 22
Tako se meni dogodilo da cura nije dobila običnu pošiljku, bar je tako rekla. Ja sam tu bila pogriješila jer je ona tražila preporučeno, ja slučajno obično poslala. Možda je namijerno rekla da nije došlo, jer je meni ostalo oko 7 kn., također sam rekla da ću joj vratiti 7 kn. ako joj dođe. Također je rekla da tko god joj je poslao običnom pošiljkom nikad joj nije stiglo.. Naravno poslije oko 20-ak dana sam joj vratila cijelokupni iznos koji mi je uplatila. Ja samo kažem svakom na dušu.
2015 11 22
Tako je i moj paket putovao 11 dana prema kupcu, živciram se ja i ona jel je bila škrta uplatiti još tih pet, šest kuna, a jedan mi baš tako putuje sada poslan prošli tjedan početkom tjedna još nije stigao da poludiš
2015 11 22
ako se radi o velikom iznosu neodgovorno je poslati obično. al to je samo moje mišljenje :) ja uvijek šaljem preporučeno
2015 11 22
Ja sam isto tako uplatila i receno da šalje ujutro : ) prošlo dvadeset i pet dana nit se prijavljuje a bogme nema ni paketa,,,,,,,dala negativnu i neutralnu,ništa od toga nestala j..... a ja ostala bez čizama : (
2015 11 22
Gube se obične pošiljke i to punom parom. Na krpicama nikada nisam slala obično, ali frendici sam slala neke papire i nikad joj nisu stigli. Sad nedavno su mi i preporučenu pošiljku izgubili, ali je ona uspješno nađena. Tako da, curke, pamet u glavu, platite tih par kuna više i budite sigurne. Osobno sam par suradnji odbila jer se inzistiralo na običnoj poštarini, ali radi toga neću riskirati da to ne dođe pa mi se ime povlači u prevarantskom kontekstu :)
2015 11 22
Ja uvijek saljem i primam obicno.Nikad,ali nikada se paket nije zagubio.A tu sam vec skoro 3 god..Tetka mi radi u posti i kaze da se paketi ne gube bas tako lako..Jedini problem sto je nekad znalo duze putovati..
2015 11 22
nazalost, cest slucaj, bar kod mene, i to ne samo s obicnim, recimo meni se zagubila preporucena posiljka, a slala sam nesto vrijedno, dobila naknadu samo za postarinu,,, ja zato samo tiskom saljem, a postom na odgovornost kupca.. jedino vrijednosno slanje postom je u biti sigurno.
2015 11 22
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija