Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Platila sam, pošiljke nema 10 dana, a prodavačica kaže da će doći svaki tren...

Ja sam poslala PREPORUCENO paket prije 10 dana. Curi jos nije stigao. Potvrdu o slanju imam. Pratim paket. Ocito posta kasni.
2015 11 22
meni iskreno je tisak odličan, poštarina ne može biti veća od 15 kuna, imaš kutiju ne moram razmišljati u što ću to spakovati, vrijednost 500 kuna, ako se zagubi, nekad bi bilo dobro i da im se zagubi. kad mi netko kaže da hoće poštom slanje, mrak mi padne na oči, em što to moram u nešto spakovati, pa mislim hoće me oni u pošti zaje...., em nikad ne znaš koliko ćeš platiti, drugi radnik na šalteru, drugačije cifre, ne pitajte me kako , ne znam ni ja. :)
2015 11 22
moj paket je zavrsio kod koće broj 16 a ja sam 1b, poštar je pročitao 16 jer pošiljatelj ružno piše,nakon neka dva tjedna sam dobila pekt jer je ta susjeda sa broja 16 bila poštena pa je donesla paket
2015 11 22
ja stalno šaljem i primam običnom poštom jer da se paketi gube nebi nitko nikad slao pakete!
2015 11 22
ja stalno šaljem i primam običnom poštom jer da se paketi gube nebi nitko nikad slao pakete!
2015 11 22
pa AnnyRose, upises sifru za pracenje posiljke i pisat ce ti gdje je paket
2015 11 22
I moj paket je poslan obicno iz Splita u Dubrovnik jos prosli cetvrtak i jos ga nema, nije nikad tako dugo putovao, nadam se da ce doci :/ A kad sam slala za Cakovec isto obicno doslo joj ujutro..
2015 11 22
I usput saljem obicno skoro uvijek vec oko 5 godina i nikad se nije zagubio paket, a najdulje je 8 ili 9 dana putovao.
2015 11 22
Prodavačica šalje obično, nije predložila preporučeno, a meni u tom trenu to nije palo na pamet. Možda sam ja kriva. Nije neka lova, ali baš se osjećam glupo. Možda dođe :)
2015 11 22
ja nikad nisam imala problema kad je obična pošta u pitanju..uvijek stigne treći dan od slanja..
2015 11 23
Pratim ja posiljku. Nije da ne znam gdje je. Vec jos nije stigla do odredista.. kasne..
2015 11 23
I meni je cura poslala(bar ona tako kaze)čizme jos prije tjedan dana međutim jos nisu stigle.isto je slala.obično.e sad neznam sta je.
2015 11 23
Evo moj poslani stigao tek danas nakon dva tjedna, nikad duze, ali barem je stigao :)
2015 11 24
1 2