Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Šta mislite o...

Pozdrav drage moje krpicanke... Što mislite o otvaranju starackog doma na ovim našim prostorima, ima li netko iskustva o tome koliko je to isplativo? Svako iskustvo i mišljenje je dobro došlo... :)
2015 11 24
ulaganje je ogromno, ali sudeci prema cijeni kreveta (od 4000 do 6000 kn) - mislim da je isplativo.. naravno, negdje gdje nema previse konkurencije
2015 11 24
jesi li mozda socijalni radnik po zanimanju? znam jednu obitelj koja je otvorila privatni staracki dom, i dobro im ide, naplacuju 5,500 kn mjesecno po starcu, medutim jako puno im ode na zaposlenike, obavezni su imati medicinsku sestru, socijalnog radnika, njegovateljice, cistacice, kuharicu, lijecnika koji dolazi u vizite, dostavno vozila, prilagodenost za invalide npr.lift i tako u nedogled, al isplati im se svakako jer opet imaju pristojnu zaradu
2015 11 24
Ja sam med.ses, a muž bacc.med.techn.
2015 11 24
mislim da je isplativo, kolko vidim ni jedan nije propao i gazde lijepo žive, ima se ;)
2015 11 24
Imamo zemljište i priključke (struju, vodu) ali naravno ne želimo ući u kredite pa zaglaviti i propasti
2015 11 24
Mislim da je ta opcija dosta isplativa- možda ne odmah, ali kroz neko vrijeme. Jer potrebe (potražnje) ima, a ako ponudite neke bolje usluge vrlo brzo se to pročuje, jer je red čekanja u staračkim domovima koji se subvencioniraju orgroman, a većini je hitno (kad bolest nastupi). Sretno!!!
2015 11 24
Ne samo da je isplativo nego je bolesno koliko ljudi pokušava upasti u domove a nikako nemogu. Otvaraj u svakom slučaju i pogledaj EU fondove daju li šta za to
2015 11 24
Mislim da bi ti to danas bio dobar posao i zarada istina velika su ulaganja
2015 11 24
I ja znam ljude koji su otvorili privatni dom i jako im dobro ide. Ide ti na ruku što si medicinska sesta. Mislim da je dom nešto što se uvijek traži jer su liste čekanje u svakom domu ogromne.
2015 11 24
Bratić je vlasnik jednog, fino se da zaraditi, ali lana dobro kaze - bitno je da imas sve zaposlenike po propisima..prvih mjeseci je jako teško dok se ne popune kreveti, sada naprimjer nakon 3 godine nema nikakvih problema i svi su kreveti zauzeti..isto takp jako bitno da se ne napravi u nekom mjestu gdje ih je puno- sto manje zauzetih kreveta, to je teze pokriti troskove, ali ako posao krene, ponavljam jako se dobro moze zaradivati :)
2015 11 24
razmisli o ideji otvaranja "dječjeg vrtića" za starce :)))) da sam mlađa i da imam love... ne bih ni minute razmišljala o nečem drugom. dakle: jako puno ljudi ima nemoćnu i bolesnu rodbinu koju bi bez puno emocionalnih trzavica (a i ekonomskih) htjeli smjestiti na sigurno od 07-15 (ili bilo koji dnevni termin) dok su oni na poslu...i poslije ih lijepo povesti njihovim kućama i biti s njima ostatak dana. strahovite su prednosti za same korisnike jer im je to puno manji šok pri smještaju u jednu takvu instituciju (a i "uvertira" za cjelodnevni dom, zlu ne trebalo) ....a osnivaču takvog jednog objekta puno je lakše oko cijele mašinerije zaposlenih i bilijuna propisa koji moraju biti ispunjeni kako bi saživio jedan takav objekt. u puli postoji samo jedan objekt takve vrste...i ne trebam ni govoriti koliki je red čekanja za jednu takvu instituciju....a vjerujem da je tako i u ostalim gradovima.
2015 11 24
Hvala curee
2015 11 25
Jeste li poslovni čovjek ili žena? Trebate li sredstva za pokretanje vlastitog posla? Trebate li zajam za podmirenje duga ili isplatu računa ili početak lijepog posla? Trebate li sredstva za financiranje projekta? Mi nudimo zajamčene usluge zajma bilo kojeg iznosa i bilo kojeg dijela svijeta za (pojedince, tvrtke, pravnike i korporativne organizacije) uz našu veliku kamatnu stopu od 2%. Za prijavu i više informacija pošaljite odgovore na sljedeću adresu e-pošte: [email protected] Hvala
2018 02 23