Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kolposkopija....

Ma ginić me nakljukao s raznim antibioticima i vaginaletama. Nisam više znala šta ide gore šta dole.... One su me dokrajčile očito
2015 12 04
ma odi na pretragu, vidi što se događa, nekada ta tarepija imunosupresivima kod nekoga ne djeluje uopće ili proizvede totalno kontra učinak. Iskreno meni su nejasne cure koje imaju CIN III i nemaju potrebe uopće ići dalje na dijagnostiku već se kljukaju imunosupresivima - ono 'bildaju imunitet' Totalno bezveze. Imunitet je ok bildati ali kada imaš crno na bijelo dijagnostički o trenutnom stanju a ne naslijepo
2015 12 04
Pa naravno da treba otići na pretragu, to nitko nije osporavao, ali za HPV će ti svaki ginić reći da je vrlo bitno raditi i na imunitetu.
2015 12 04
Btw, beta glukan je imunostimulator, a ne imunosupresiv. Imunosupresivi se uzimaju nakon transaplantacije da se spriječi odbacivanje organa od strane imunološkog sustava.
2015 12 04
Ma naravno da ću ići dalje..U utorak idem na kolposkopiju i bez obzira što mi moj ginić uopće nije dao uputnicu za biopsiju ja ću ju tražiti od privatnika da mi napravi jer ne vidim svrhu samog pregleda. Cura koja je sve to prošla kaže da su Marulja i macina trava super čajevi za podizanje imuniteta.
2015 12 05
1 2