Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Krpice su se svele na...

REFRESH! Beskorisno lupanje po Enteru da stavim jedan artikl , stavila sam 1 sliku, niti jedan TAG kao sto sam napravila i sa prijašnjima zahvaljujući savjetima nekih korisnica, I OPET NEĆE! Pa dobro, koliko će ovo trajati? Sve je jasno, radi se na stranici, super, ali stranica ne funkcionira već 10 dana, gdje je tu adminka i tehničari? Pa kako je sve prije radilo(osim admina, ok) ali bar tehnički gledano... Ako još jednom vidim onu kravu koja vješa veš odo ja [:hihot] I gle čuda, sad se pojave smajlići... Ajde bar nešto kad već 3 sata objavljujem jedno te istu košulju, ne mogu je gledat više
2015 12 02
Paradu pijanstva i kiča,doslovno(čast izuzecima).
2015 12 02
Ja vise ni ne stavljam ovdje nikakve krpice, ne isplati mi se bezveze, tu nikad nista ne prodam, nitko ne ostavlja povratne informacije, u biti ako se sjete.. a na fejsu stalno nesto prodajem.. :D
2015 12 03
Jel ti smajlići dođu samo top članovima,a ne običnim smrtnicima ili je to bila ironija ?Ja ih nemam pa pitam .
2015 12 03
Smajlići su samo "ručni/starinski". dvotočka/zagrada :) :/
2015 12 03
Nemam ni ja smajliće .....
2015 12 03
Ma bili su sad kad sam pisala i OPET ih nema sad, nista ne radi , najgora stranica ikad
2015 12 03
Onda u redu,osjetila sam se zakinuto :/
2015 12 03
Smajlići dođu samo kad otvoriš temu. :) Vidi ih samo onaj tko otvara temu, ali kada napiše svoj post, opet nisu vidljivi u tom obliku. I ja sam se bila ponadala, ali ništa od toga.
2015 12 03
Ovo mi više nije ni smiješno,ne prima ni starinske(da imam smajliće tu bi bio jedan žestoko isfrustriran )
2015 12 03
O super,znači kad si ljut otvori temu .Ima da stranica postane teta koja vješa rublje za sve.
2015 12 03
Pojave se i kad se ide promijeniti ili ispraviti komentar.......
2015 12 03
Kaj je to sad piši-briši igrica?
2015 12 03
Platila sam vip članstvo i kupljene oglase ,krunica bila svega par sekundi i nestala,kao i banner..kome da vas prijavim???
2015 12 03
iako je dosta toga new užasno je sporo ..od samog prelistavanja,gledanja artikla,povratnih inf...poruka..ma sve je fuuuuuuul sporo..i da oni smajliči su bili cool...
2015 12 03
1 2