Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nova verzija krpica

Pozdrav svima, kao što znate već neko vrijeme radimo na novoj verziji krpica i radovi se privode kraju. Očekivano vrijeme prelaska na novu verziju (za one koji to žele) je krajem tjedna, ali postoji mogućnost da se to prenese u sljedeći tjedan. Svi koji će odmah htjeti preći na novu verziju će to i moći, a ostali će biti prebačeni automatski u roku od mjesec dana. Smajlići ostaju crni, Pelješac je dodan u gradove, sve što je bilo zabranjeno je i dalje zabranjeno, a to znači da se ne smije i da će biti sankcionirano. Sad me pitajte što vas zanima.
2015 12 03
Da li se moze napravit da u svojim omiljenima imam kategorije tipa cipele,majce...da mi bude lakse se snac.
2015 12 03
Mene samo zanima da li će sa prelaskom na novu verziju krpica nestati problemi sa stavljanjem oglasa. Ovo već stvarno dugo traje.
2015 12 03
Trebale bi, ali to ćemo zapravo vidjeti kad veći broj korisnika krene upotrebljavati stranicu u isto vrijeme.
2015 12 03
također, zanima me sve stvari koje smo stavili, oglasili će ostati? mislim nećemo morati sve ispočetka stavljati?
2015 12 03
Smajlići ostaju crni???! :smajlićkojironikrokodilskesuze:
2015 12 03
Nećete morati stavljati oflase ispočetka, ali znam da je broj tagova ograničen. Što se trenutnih tagova tiče, ne znam hoće li se automatski pobrisati ili ćemo ih morati klikati ručno za brisanje.
2015 12 03
Josiipa, kategorije u omiljenima trenutno nisu omogućene, ali uvijek možemo pitati one koji odlučuju kako će stranica izgledati :)
2015 12 03
kako čemo se mi prebaciti na nove krpice i dali se isto prijavljujemo kao sada na stare hvala na odgovoruili možemo pričekati da nas vi sami prebacite
2015 12 03
Upalit će vam se prozorčić sa obavijesti o novoj verziji i moći ćete odabrati prelazite li odmah ili ćete pričekati.
2015 12 03
a ostalo sve ostaje isto kod prijave i dali ovi koji se prebace na nove dali če sevidjeti i oni koji se nisu prebacili hvala puno naodgovoru
2015 12 03
Hvalaaa za Pelješac! <3 <3 <3
2015 12 03
mirabel, sve ostaje isto, prijavljujete se sa istim podatcima kao i do sad
2015 12 03
Ja savjetujem da one koje kliknu i pređu na novu verziju otvore temu dali šteka i slicno tako da znamo preci ili sacekati automatski prebacaj.. :)
2015 12 03
hvala
2015 12 03
1 2 3 4 5 ... 29