Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nemogucnost stavljanja novog artikla

Pokusala sam staviti novi artikl medutim nije ga moguce provesti do kraja. Pretpostavljam da nesto nije u redu sa stranicom zato sto mi se i ostale cure zale zbog istog. Molila bi cijenjenog administatora/ricu...da pokusa ukloniti problem. Unaprijed hvala i lp
2015 12 05
AHAHAHAH, da naravno da bude.,..ja se samo nadam da ona ne prima nikakvu naknadu ili ne daj boze placu za taj svoj nazovimo posao.. *smajlickojijeljut*
2015 12 05
Pridruzujem se anaosterman jer je kod mene isti problem....jedan artikl stavi a onda vise neceeeeee........ima nas vise....pls help us......!!!!!!!!
2015 12 05
da da i meni isto.....više sam luda jer ne mogu ništa objaviti :(
2015 12 05
meni neće već par dana,samo vrti kod zadnjeg koraka i izbaci me..
2015 12 05
već dva tjedna :(
2015 12 05
Meni je sve normalno bilo do danas :/
2015 12 05
ja vec 10 dana ne mogu nista staviti ... i ja sam luda od cekanja sto se dogada nikad nije bilo ovako
2015 12 05
ja sam poslala privatnu poruku Adminu i rekla je da se pokušaju očisitti cookies-i ili da se pokuša na novom browser-u ali meni ni to ne fuknkcionira. nakon toga je rekla da od idućeg tjedna ide nova stranica krpica pa da bi kao sve trebalo biti po starom
2015 12 05
ni stavljanje artikla ni dragi mali smajlići....
2015 12 05
Također -.-
2015 12 05
Pozdrav svima! Pokušavam stavit novi artikl vec tjedan dana...i stalno.dolazi ona teta koju svi mrzimo...sa vešom!!! Jel i vi imate problema? Nije mi bas normalno da tjedan dana pokusavas stavit artikl i ne uspjevas!!!
2015 12 05
ne mogu provesti objavu do kraja jer mi ne učitava fotografije.napravila sam sve prema uputama za fotografije ali i dalje ništa
2015 12 06
Nikako danima staviti niti jedan artikl
2015 12 06
POMOOOOOOOC! Dijelim iste muke kao i ostale žene. Strašan neugodnjak. Upravo sam odlučila pokrenuti svoj profil kad ono čudo, ne mogu!!!!! Već par dana pokušavam ali ništa. Hitno javite stanje i sređivanje tog pitanja!!!!! Hvala i lp!
2015 12 06
1 2